Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás jele lehet a...

Beágyazódás jele lehet a mindjárt megjön érzés a 19. ciklusnapomon? Görcsölgetek, reggel pedig furán éreztem magam.

Figyelt kérdés
Nem tudtam reggel, hogy van e hányingerem vagy nincs. (nem vagyok egy hányos tipus), de furán éreztem magam. Peteérésem 18. án volt,nem korai még a beágyazodás?
2013. nov. 25. 18:20
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Szia!Igazábol sehogy sem vagyok :(.Nyügös vagyok:( Görcsölgetek :( ÉÉÉSSS Izgulok...remélem már sikerrel járunk :)Én csak szombaton tesztelek :) Holnap reggel szoritok :) Holnap van a nemvárt neked?
2013. dec. 2. 09:01
 22/63 anonim ***** válasza:

Hú, te nagyon türelmes vagy!:)

Nekem szerdán van a nemvárt.

2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
szia,2-es vagyok :) hát 14-ik napon vagyok ovu óta,de semmi,de várok 5-ig,mert valamikor 30 naposak a ciklusaim :S én nem érzek semmit,pattanásaim vannak nekem is,pedig ritka dolog nálam is :) remélem sikerül mindenkinek és egy csodás évet zárhatunk és egy csodás évet nyithatunk :)
2013. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
megint én,és ja valamelyik nap köldöknél erős pár szurka volt,de hogy miért??? :O ilyet nem éreztem még :) ;)
2013. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:

2-es, remélem beágyazódás volt az a szúrka neked!


Kérdező, te szombatra nem várod? Azt hittem, te is a 12. dpo-n vagy ma!


Nekem nagyon megjön érzésem van, és ami még rosszabb, hogy feszkós és ingerlékeny vagyok - egész biztos meg fog jönni.:( Nem baj, azért holnap elsütöm a kis tesztemet, legalább 1 csíkot lássak már.:D

F.

2013. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:

Remélem hogy az volt,3 napja nem bírom mérni a hőmet,mert mindig fel kellek hajnalba és rohanok ki pisilni :) pedig lefekvés előtt 3-4x megyek el :D holnap reggel mérem majd,reménykedem azért még :$

2

2013. dec. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nem én péntekre nemvárom,és azt hittem,vagány leszek és majd szombat reggel tesztelek.Szerintetek?Ma kijöttem a körmöstől,és lám egy gyogyszertár szembe.....vettem is tesztet,mire hazaértem,a kocsiba megbeszéltem magammal,nyilegyenesen fürdő----pisiii----ÓRIÁSI NEGATIV TESZT!! Szval ennyit rolam :( nem vagyok terhes :( De majd jövö honapba.....már nem is reménykedek most,ezért nem akartam tesztelni...de nem birtam ki :( Ma van kedd,péntekre nem várom :( a teszt egy Romed 25-ös volt...az arcom tiszta ragya :( Ja és ezt még elmesélem:Reggel apukámnál,enni szerettem volna az isteni füstölt szalonnájábol.Felkatonázta nekem(a kicsike lányának :D ) a számhoz emeltem,és fu disznoszaga volt .... kiakadtam!!!Tudni kell hogy 2hete még ugyanebből a szalonnábol kétpofira tömtük sültkrumpli mellé!Most meg nem birtam a számba tenni.Szval ilyen is van velem meg olyan is...A kávé jöhet,azt nem érzem furának...szval nem értem :) Majd lesz valahogy...És ti hogy vagytok ?:)
2013. dec. 3. 12:37
 28/63 A kérdező kommentje:

F! Te is teszteltél?

2-es te hogy vagy?

2013. dec. 3. 13:49
 29/63 anonim ***** válasza:

szia,nekem 2 napja lesett a hőm és egy nappal a nemvárt előtt,ma reggel megjött :( úgy hogy sz.rul zárjuk párommal ez az évet :( csak az a rossz,hogy már fél éve várunk rá és pont ma vagyunk 6 év 6 hónapja együtt:'(,sógoroméknál meg majd most születik meg a baba:(de úgy hogy 1 hónapja jártak a csajjal és bekapta legyet,ráadásul a csaj 17 éve :(

annyira igazságtalanság :( am 2-es voltam...

remélem nektek jobb lesz,neked Lysa mégis csak van bent valaki a pocakodba :) drukkolok :) írj majd ;)

2013. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:

2-es sajnálom.:(( Tudom milyen szar érzés lehet, de itt van nemsokára a karácsony, nagyon szép lehetne ha pont akkor foganna meg a Ti babátok!


Lysa, kis butuska!:), hát délutáni vizeletből azért ne várjál csodát nemvárt előtti napokban.:) Holnap első reggeliből próbáld meg! Nekem nagyon gyanús a te szagérzékenységed!!! Nagyon drukkolok neked!!


Nekem full negatív lett a tegnapi (reggeli) tesztem, de ennél negatívabb már nem is lehetett volna. És el is kezdtem barnázni, tegnap csak pici, ma több, úgyhogy nekem már bármelyik pillanatban meg fog jönni, éreztem a feszkós hangulat miatt is, az összes többi "terhes"-tünetem meg elmúlt.

Egy kicsit pityeregtem a dolgon, de már jobban érzem magam, ennek így kellett lennie, majd összejön máskor!


F.

2013. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!