Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik fiatalon (kb 18-25)...

Akik fiatalon (kb 18-25) terveztetek babát a párotokkal és ellenezték a szülők. Mi volt az érvük? És mikor már terhesek voltatok megváltozott a véleményük? És ti mit gondoltok utólag igazuk lett? Várni kellett volna még?

Figyelt kérdés

Párom 27 én 21 és szeretnénk babát, 1 hónap múlva elkezdünk próbálkozni.

Párom szüleivel élünk.

Apukámnak az a kifogása, hogy várjuk meg ameddig nem fogunk saját házba költözni ( de valószínű ilyen 40 éves korunkra se lesz, szóval erre kár várni).

Anyu szerint pedig előbb nekem egészség ügyileg kéne helyre jönni, plusz még várni kéne (most nem részletezném, de apróságok, a terhességet és a baba egészségét nem befolyásoló gondok)

Anyósom szerint egyszerűen csak várni kéne még, mert ő is ennyi idősen szült, és így utólag még várna.


Azt tudom ha bejelentjük majd hogy babánk lesz mindenki boldog lesz, de nem tudom, hogy ők tényleg jobban tudják e? Hiszen nekik van gyerekük, nekünk meg nincs, nem próbáltuk még hogy milyen.


2013. dec. 1. 20:09
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de nem érzem azt, hogy nem tudnánk neki minden szükségletét normálisan kielégíteni. Van a családba kisgyerek, sok mindent meg se kéne venni, mindenki úgy csinálja és ha tudjuk kitől vannak a ruhák, akkor nem gond szerintem.

És nem kerül több száz ezerbe. Sok minden meg van még tőlem is, pl kiságy.


Amúgy a rezsi kb. 30+10 az internet/tv

2013. dec. 2. 20:09
 32/34 anonim ***** válasza:
Persze míg kicsi, nincsenek nagy igényei. De egyszer megnő és lesz iskolás is.
2013. dec. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Milyen lakàsban éltek hogy 30ezer a rezsi?hàny szobàs?
2013. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Mire ovodás/iskolás lesz addigra lesz nekem is jövedelmem.

2 és fél szobásba.

2013. dec. 3. 15:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!