Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulin rezisztenciával...

Inzulin rezisztenciával küzdők. Mennyi idő volt a kezelés? Mennyi idő múlva estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy néz ki a vetéléseim mögött az IR áll. Érdekelne,hogy mégis mire számítsak. A kezeléstől számítva mennyi idő múlva próbálkozhatunk? Az orvosom szabin van,csak 2 hét múlva tudok konzultálni vele
2014. jan. 3. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyén füddő, van aki 3 hónap alatt javul, de van akinek több mint egy év.
2014. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A célzott kezelést követően (tehát amikor már kaptam gyógyszert, beállították a diétát és sportolni is kezdtem) a 10. hónapban estem teherbe. Igaz stimulált ciklusban, de az első olyan ciklusban amikor injekcióval stimuláltak és repesztettek tüszőt. Az IR kezelés mellé D3 vitamin kúrát is kaptam és enyhe PM alulműködésem is kezelve volt már. Sok sikert, ez egy jól kezelhető probléma! 33 hkm
2014. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Hany vetelesed volt es a babak milyen hamar jottek? Mert ha a fogantatas konnyen megy, en ugy gondolom, gyogyszerrel, dietaval es sporttal nagyon hamar teherbe eshetsz ismet. En ketszer veteltem, most megyek terhelesre.
2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2szer vetéltem el,mind a két alkalommal elsőre terhes lettem. Az első babával 10+6 naposan,a 2. babával 6 hetesen vetéltem el. Eddig csak egy hormonsort nézett a dokim,megyek UH-ra pár nap múlva,de egyéb eredményeim miatt a dokim annyit üzent,hogy IR is állhat a dolgok mögött,a többit majd megbeszéljük,ha visszajött szabiról. Azért próbálom "siettetni" a dolgot,mert ha kb 1 éven belül nem sikerül szülnöm,utána családi és munkaügyek miatt kb 5 évet kellene várnom,annyit pedig nagyon nem szeretnék,nem is bírnám épp ésszel. Kiváncsi voltam,hogy van-e reális esélyem a mihamarabbi gyógyulásra és teherbe esésre. Köszönöm a válaszokat
2014. jan. 3. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
A húgom a gyógyszeres kezelés és diéta megkezdése utáni 4. hónapban esett teherbe, egészséges kisfiút szült, a terhesség és szülés is normál lefolyású. Sok sikert!
2014. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha "siettetni" akarod a dolgot, akkor csak annyit tehetsz (ha jól értem, még nincs is 100%-os diagnózis), hogy elkezded csinálni azt az étrendet, amit egy cukorbetegnek kell követni + sportolsz mellé. Ezzel akkor sem ártasz egyébként, ha netán mégsem IR.

Lehetne egy kérésem? Ha nem gond, leírnád (lehet priviben is), hogy milyen tünetekkel vetéltél el? Megindult magától vagy missed ab volt? Én is tartok az IR-től, volt egy missed ab-om nemrég, de mivel csak egy, nem vizsgálták, mitől volt. Előre is köszönöm.

2014. jan. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Metformin+diéta, palástfű+cickafark+premens tablettával, (+fogantatás után utrogestannal) a 2. próbálkozásra jött össze a most másfél éves lányunk. Spontán, otthon, ágyban, párnák között, hála Istennek. Van remény, kitartás!!!
2014. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!