Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első pisis viszonylag...

FKKTorp kérdése:

Reggeli első pisis viszonylag halvány pozi teszt után napközben teljesen negatív. Ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés

Reggeli: [link]

[link]

(zöld hcg feliratos 10-s, kék 25-s erősségű)


Délelőtti: [link]

(25-s erősségű)


Holnap reggel mindenképp megismétlem, és utána dokit is felkeresek amennyiben az pozitív lesz.

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?



2014. jan. 9. 12:20
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak nem engedett több karaktert és gondoltam leírom első kommentbe csak hamarabb jöttek a válaszok.
2014. jan. 9. 12:34
 12/60 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy rendben legyetek! A januar 4.ei verzes gaz... Irj majd mi lett a dokidnal!
2014. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes.
2014. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet, ne aggódj, sajnos várni kell. Holnap reggel többet tudsz majd, de amúgy 1 nap alatt akkor sincs látványos erősödés ha terhes vagy, olyan 2-3 naponta érdemes tesztelni. De a vérzés miatt, a doki biztosan fog majd vizsgálódni, hogy mi a helyzet.
2014. jan. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Hát remélem holnap tényleg okosabb leszek. Meglátjuk mit mutat a reggeli teszt. Nagyon kíváncsi leszek rá!
2014. jan. 9. 13:17
 16/60 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!!
2014. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
Szerintem baba van a dologban és a késői ovu miatt a beágyazódás alatt véreztél. A kazettás gabriel nagyon megbízhatatlan, és csak jóval a nemvárt után mutat halványan valamit. Drukkolok!
2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Száradás után, időn túl így néz ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 9. 15:56
 19/60 anonim ***** válasza:
Az első én az utolsón jól látszik :)
2014. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Szia! A helyedben elmennék orvoshoz, mivel mindegyik teszted pozitív. :) A vérzés miatt lehet gyógyszert kellene szedned, én nem várnék a helyedben, nehogy gond legyen. Sok sikert!
2014. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!