Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első pisis viszonylag...

FKKTorp kérdése:

Reggeli első pisis viszonylag halvány pozi teszt után napközben teljesen negatív. Ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés

Reggeli: [link]

[link]

(zöld hcg feliratos 10-s, kék 25-s erősségű)


Délelőtti: [link]

(25-s erősségű)


Holnap reggel mindenképp megismétlem, és utána dokit is felkeresek amennyiben az pozitív lesz.

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?



2014. jan. 9. 12:20
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
Drukkolok!!!
2014. jan. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Egyelőre még csak vastag méh nyálkahártyát lát, de gond nincs. 2 hét múlva újra megnéz addigra már látnunk kell.
2014. jan. 10. 16:32
 33/60 anonim ***** válasza:

Nem latott petezsakot? Habar 4 hetnel meg korai... 2 het mulva mar lesz szivhang ha szerencsed van es akkor nem kell utana is meg egy kontroll 2 het mulva!

Orulok Neked :) gratulalni nem szoktam ilyen koran :)

2014. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Nem még nem látott és a leletre is csak kérdőjellel írta hogy fiatal terhesség.

24-én minden kiderül.

2014. jan. 10. 18:08
 35/60 anonim ***** válasza:
24 - e van! Mi újság?
2014. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
Jaj bocs... Elnéztem a naptárt, csak holnap lesz :(
2014. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

Holnap megyek, igen. Már elképesztően várom, mert hétfő este voltunk az ügyeleten, mert ahogy haza értem pisilés után a WC papíron barna maszatot találtam. :( Megvizsgáltak, és kaptam utrogestant. A babát még nem látta, csak 11 mm-s petezsákot és benne szikhólyagot (bár ez csak a leletről derült ki), azt mondta hogy megfelel 6 hetes terhességnek csak az aggasztó hogy nem látja benne az embriót... Napi 3*1 utro és 3*2 magneb6. Remélem nem lesz több gond. :'( Nagyon megijedtem. :'( És a leleten a diagnózis sem biztat (fenyegető vetélés), de azt mondta a doki hogy megtámogatjuk a gyógyszerrel és ebből még lehet gond nélküli terhesség. Nagyon remélem hogy így lesz. :')

1 hét múlva írt kontrollt, de péntekre van időpontom, úgyhogy akkor megyek a saját dokimhoz, és remélem minden rendben lesz, mert sajna a barnázás nem múlt el. :(

2014. jan. 23. 15:40
 38/60 anonim ***** válasza:
Nagyon - nagyon drukkolok Neked!
2014. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Köszi! Próbálok a lehető leginkább bízni benne hogy minden oké lesz, de ez ami van....
2014. jan. 23. 16:43
 40/60 A kérdező kommentje:
Tegnap délután óta nem volt semmi, kezdtem bizakodni.... Ma reggelre átváltott pirosra. :( Délután doki.... Nem tudom mit higgyek, miben bízhatok.... :(
2014. jan. 24. 07:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!