Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli első pisis viszonylag...

FKKTorp kérdése:

Reggeli első pisis viszonylag halvány pozi teszt után napközben teljesen negatív. Ad okot aggodalomra?

Figyelt kérdés

Reggeli: [link]

[link]

(zöld hcg feliratos 10-s, kék 25-s erősségű)


Délelőtti: [link]

(25-s erősségű)


Holnap reggel mindenképp megismétlem, és utána dokit is felkeresek amennyiben az pozitív lesz.

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?



2014. jan. 9. 12:20
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Jajj szegény! :( Bízzunk azért a legjobbakban! Sokan véreznek a terhesség elején. Szedjed a tablettát, meg menj a dokihoz mindenképpen! Szorítok értetek!
2014. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
A piros vér hát nem jelent valami jót. Készülj fel lelkileg a rossz verzióra is, mert ha bekövetkezne könyebb átélni...Sajnos nekem is kétszer volt ilyen, most 20 hetes kismama vagyok. Lehet az én babáim nem lettek volna egészségesek és a természet elvégezte a dolgát.Mikor most terhes lettem, semmi barnázás nem volt sosem..
2014. jan. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Pihenek, eszem a bogyókat, és a reggeli egyszeri véres papír óta nincs több.
2014. jan. 24. 10:37
 44/60 anonim ***** válasza:
Egész nap feküdj. Nekem volt az elsonel is, sajna az nem maradt meg, de mostani terhességemet is ugyanugy kezdtem mint az elsot, eloszor csak barnázás aztán rendesen véreztem egészen a 10 hétig. Aztán a 14 héten még egyszer visszajott. Nekem hematoma volt és még ciszta is. Most vagyok a 32 hétben és azota minden rendben. Pihenj amennyit csak tudsz, és probalj meg nyugodt lenni. Kitartás!
2014. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Pihenek. Csak pisilni, fürdeni, és enni kelek fel.
2014. jan. 24. 11:14
 46/60 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon vigyázz magatokra!!! Pihenj sokat!!

Majd írd meg mi volt a dokinál!

2014. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
4,3 mm-s és volt szívhangja! :-) Mindennél boldogabb vagyok! :-) 3 hét múlva kontroll, addig pihenés itthon és több gyógyszer.
2014. jan. 24. 18:28
 48/60 anonim ***** válasza:
Fú, most leesett egy nagy kő a szívemről! Vigyázz magatokra nagyon!Pihenj sokat. Majd még írj, ha tudsz,hogy mi van veletek!
2014. jan. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
Jajjj de jóóóóó! Nagyon izgultam... Vigyázz nagyon magatokra! Jó babavárást! A. :)
2014. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd jelentkezem. :-)
2014. jan. 24. 20:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!