Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában,...

Ki nem várja mostanában, esetleg késik is?

Figyelt kérdés
Nekem 3napja késik nagyon izgulok, remélem összejött :) ki van hasonló helyzetben?

2014. jan. 13. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:
igen azt tudom hogy a legfontosabb a babának a folsav :) ti nem vagytok felpuffadva?
2014. jan. 13. 14:18
 32/68 anonim ***** válasza:
Igen nálunk több éve van napi renden a téma. Szüleim szeretnék ha befejezném az iskolát, és elmennék dolgozni. Én elhatároztam h 21 évesen szeretnék szülni (előbb a család és utána a karrier) most is dolgozok de csak részmunkába, főállásban nem szeretnék még elmenni. Kicsit szkeptikus vagyok afelől, hogy én a suli után egyből találnék-e munkát és annyit is kapnék amennyit én szeretnék...most bejött a diplomás gyed, a diákhitelemből is lejön egy kis összeg és nekem 1 nagymamám van aki 86 éves és szeretném, hogy átélje, megélje a dédi szerepet :) ja és amiért most belevágtunk a párom egy régi befektetéséből kapott vissza egy kisebb összeget amit úgy gondoltuk, hogy házat nem tudok belőle venni, ha a bankba berakjuk semmi kamatot nem kapnánk érte és h csak úgy elszórjuk, az meg luxus lenne és egy esküvőre is kevés lenne.Így eljutottunk oda, hogy akkor legyen baba. Szerintetek hülyén gondolkodom? :/
2014. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:

Én az ismeretségi körömből volt pár vitaminos baba és a többsége császárral született :/ szval inkább megpróbálok egészségesebben étkezni, mint vitaminokat szedjek.


/Dóri/

2014. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim válasza:
Igen én is fel vagyok puffadva. Engem csak a kis barna folyás idegesít. Szerintetek? Bia
2014. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:

Állítólag lehet a beágyazódástól is. én nem vagyok felpuffadva.


Dóri

2014. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim válasza:

Hát beágyazódásnak már kicsit késői lenne. Csütörtökön kellett volna megjönnie. :) Na, majd meglátjuk. Ha van fejlemény írok,


Bia

2014. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
szerintem nem gondolkozol "hülyén", mindenki a saját élete kovácsa és ha te igy szeretnéd mindent bele :) nekem érettségim van és 2 szakmám, mind a 2ben dolgoztam és rengeteg mindent dolgoztam már.
2014. jan. 13. 14:30
 38/68 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen írd le Bia :) csak pozitívan :)
2014. jan. 13. 14:34
 39/68 anonim ***** válasza:

Nekem 5-.én kellett volna megjönnie a tesztem 6.-án halvány pozitív lett, 7.-én már erősebb pozitív, már hányingerem van 2 hete a melleim feszülnek. Pénteken megyek orvoshoz.

27 éves vagyok és a 3. baba lesz. :)

2014. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
én hétvégére nem várom, szurkálgat a hasam, de már nem is álltatom magam elore, második baba lenne, de vlhogy kéreti magát ( fél éve próbálkozunk). Lehet nálam van itt-ott egy kis inogás és ezért nem akar jonni. :(
2014. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!