Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mostanában,...

Ki nem várja mostanában, esetleg késik is?

Figyelt kérdés
Nekem 3napja késik nagyon izgulok, remélem összejött :) ki van hasonló helyzetben?

2014. jan. 13. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim válasza:

Nagyon türelmesek vagytok, hogy kibírjátok a hét végéig a tesztelést. :)

Az az igazság, hogy 1 nap késés után csináltam egy one minute tesztet, amin ultra halványan, de mintha láttam volna egy rózsaszín csíkot. Aztán másnap az x-epil teszt totál negatív lett.

2014. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

sok sikert a vizsgáidhoz :) miből vizsgázol ha szabad kérdeznem?:)

ha teszteltetek írjátok majd le mi lett az eredmény reméljük a legjobbakat :)

2014. jan. 13. 13:50
 13/68 anonim ***** válasza:
hát én már a 8. és 10. dpon is teszteltem utána meg jan 11-én meg ugye ma és én felváltva az x-epillel és intimeddel teszteltem és full negatív volt mindegyik. Így elhatároztam, hogy akkor egy hetet várjunk. Uram aggódik meg a barátnőm is, mert a teszt is negatív, de vannak tüneteim mensim meg nincs..őket mondjuk jobban kell nyugtatom, mint magamat, hogy nem lesz semmi baj :D
2014. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim válasza:

Én vagyok az 1. és többek között a 11. válaszoló. :)

Én is szurkolok nektek, és tényleg írjátok le mi történt!

Amúgy hány évesek vagytok, hányadik gyereket tervezitek és mióta?

2014. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
muszáj lesz addig várnom mert múlt hónapban mikor 5 napot késett elmentem dokihoz azt mondta terhes vagyok és rá egy nappal borzalmas görcseim voltak vérezni kezdtem,vissza mentem az orvoshoz és azt mondta kései peteėrés miatt nem maradt meg. Ezért v várok :)
2014. jan. 13. 13:53
 16/68 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Adózási ismeretekből és nemzetközi gazdasági alapismeretekből :)múlthéten volt egy turizmus szigorlatom meg egy globalizációm és 22-én van még egy vizsgám. Végzős vagyok, mondjuk csúszok egy évet, de a konzulensem (aki a rektorom is) tud a helyzetemről és szerencsére mindenben támogat az iskola :)
2014. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
én a 13-as és 16-os voltam :) Dórinak hívnak :) 21 éves vagyok és első baba és első hónap is :)
2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:

Én mára nem vártam, viszont sajnos délelőttre lett egy pici barnás folyásom. Reménykedek még, mert már napok óta annyira fájnak a melleim és meg vannak duzzadva, mint a ház. :D

Ha nem jön meg nagyon akkor még hátha babó van... :)

2014. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
első baba lenne :) most leszek 22 még 3 hét, gyönyörű ajándék lenne ha kiderűlne hogy várandós vagyok :)
2014. jan. 13. 13:56
 20/68 anonim válasza:
Kérdező, sajnálom, és remélem ezúttal jobban alakulnak majd a dolgok!
2014. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!