Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Légyszi olvassátok el! Fejfájá...

Légyszi olvassátok el! Fejfájás? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk babát, de fáj a fejem már vagy 3 napja...nem akarok gyógyszert bevenni, nem akarom rontani az esélyeim, de így nehéz kicsit együtt lenni.Voltatok így?

Nem tudom mitől lehet, volt már máskor is hogy sokat fájt a fejem, elkezdtem vitamint szedni, meg kalcium magnéziumot is iszok, remélem elmúlik...

Ha voltatok így mit csináltatok?

Amúgy nem annyira zavaró, legalábbis régebben nem zavart,mert estére, mikor jobban fájt, lefeküdtem, na de most azért más a program:)Amúgy inkább csak nyom, nem fáj...


2009. dec. 3. 15:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
oké, köszi:)
2009. dec. 3. 16:42
 12/14 anonim ***** válasza:
nem rontja az esélyeidet az advil sem.Barátnőm azt szedte mikor fájt a feje,és most 18 hetes kismama,egészséges,jól fejlődő babával.
2009. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
az jó, akkor már tényleg megnyugodtam, köszi:)
2009. dec. 3. 17:52
 14/14 anonim ***** válasza:
én mindig a panadol extrát szedtem és szedem.
2009. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!