Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok már 2. napja...

18 éves vagyok már 2. napja késik a menstruációm. Terhes lehetek vagy csak a stressz miatt késik? (lent. )

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal. Sokat beszélgettünk hogy szeretnénk gyereket,de még nem tudnánk anyagiak miatt felnevelni. Én idén érettségizem és még nincs szakmám. A barátom idén fog végezni a szakmájával.

Mekkora az esélye hogy csak az érettségis stressz miatt késik?



2014. jan. 25. 19:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem. De ha megengedhetjük magunknak, hogy felneveljünk egy gyereket, akkor miért vetettem volna el? Kérdés sem volt, hogy megtartjuk-e. Ha meg azt írtam volna akérdezőnek, hogy vetesse el, akkor az lenne a baj. Nevetséges.
2014. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Most melyik kérdésre válaszoltál? Én csak a barátod korát kérdeztem. Vetetés eszembe sem jutott.
2014. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem lett említve, csak tudod nehéz itt is eligazodni az embereken. :) Idősebb nálam a párom, mert a korombeliek, és a huszonévek elején járó férfiak, nagyon éretlenek, és én nem szerettem volna egy olyan férfit, aki pl játsza az agyát a haverok elött mert ez menő stb. Idősebb párom, de nem okoz köztünk problémát a kor, nem egy pénzeszsák, mert soha nem érdekelt az, hogy mennyi pénze van egy férfinak. De jött a baba, és belefér a fizetésbe, arról nem beszélve, hogy itt több pénzt kapunk a baba után, és ha összeházasodunk akkor a fizetését is emelik. Így már csak annyi van hátra, hogy várjuk, hogy megszülessen a pici :)
2014. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves? Te is kint élsz vele?
2014. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Igen, kint. A korát pedig ha nem haragszol nem írnám le.
2014. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
De megsértödöm 50 feletti? Nem baj ha igen.
2014. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Úristen.. Dehogy 50 feletti.
2014. jan. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ìrd meg a korát, és küldj egy képet magadról.
2014. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
.
2014. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!