Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 éves vagyok már 2. napja...

18 éves vagyok már 2. napja késik a menstruációm. Terhes lehetek vagy csak a stressz miatt késik? (lent. )

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal. Sokat beszélgettünk hogy szeretnénk gyereket,de még nem tudnánk anyagiak miatt felnevelni. Én idén érettségizem és még nincs szakmám. A barátom idén fog végezni a szakmájával.

Mekkora az esélye hogy csak az érettségis stressz miatt késik?



2014. jan. 25. 19:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Letudok érettségizni ott is persze. De attól függetlenül pénzünk eltartani nem lenne.

Belekötni egyszerűbb mint segíteni ,igazad van.

2014. jan. 25. 19:48
 12/30 anonim ***** válasza:

Szia. Minél előbb csinálsz tesztet annál jobb, mert ha ne adj isten pozitiv van még egy kevés időd eldönteni, hogy mi lesz a pici sorsa.


Üdv. Egy veled hasonló korú kismama

2014. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
A negymamija sem segítene?
2014. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:

Életem leghosszabb -ok nélküli menzeszkimaradása- pont 18 éves koromban volt és összesen 52 napot késett!!! (Se előtte, se utána ilyen nem volt!)

Persze én is meg voltam rettenve, hogy terhes vagyok!

Én a nőgyógyászhoz szaladtam, kórházi vizeletvizsgálat követte, aztán kiderült, hogy csak az iskolai stressz lehet a "bűnös"!!

A menzesz nem óramű pontosságú, 2 nap csúszás szinte semmit nem jelent!

Persze, ha meg szeretnéd magad nyugtatni, vehetsz tesztet is, de szerintem még az sem biztos, hogy ilyen korán kimutatja!

Nyugi!!! :)

2014. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Velem hasonló korú kismama szüleid hogy fogadták a hírt?

Én attól is félek nagyon hogy elküldenek itthonról.

2014. jan. 25. 20:02
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Látod milyen butus vagy? Csak nem gondolod hogy terhesen elzavarnak otthonról? Tudták hogy van fiúd, azt is tudták gondolom hogy fürészel, ez benne van a pakliban.
2014. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én ahogy bejelentettem,hogy baba van el is költöztem otthonról. Nekünk anyagilag megoldható a baba,így nem volt gond, persze eleinte nem annyira tetszett a szüleimnek, de ma már segítenek, és nem anyagilag (mi kértük rá, hogy anyagilag ne segítsenek) hanem lelkileg. A szülőknek az egyetlen dolog amit nehéz volt felfogni, hogy kiröpültem a fészekből :)
2014. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18évesen hogyan tudtál önállóan anyagilag kijönni? És el is költözni?
2014. jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Úgy hogy a páromnak jólfizető munkahelye van külföldön
2014. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Öreg fickóval jársz?
2014. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!