Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy ezek már tünetek?...

Lehet, hogy ezek már tünetek? Valakinél hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kikérni

1hét múlva kell megjönnie, de igen furcsán vagyok pár napja. Hajnalban már fel kell kelnem, úgy kell pisilnem, utána már nem tudok visszaaludni

Na nálam ilyen még nem volt. Jóval kevesebbet eszem, mint szoktam, nem is nagyon kívánom, de ha eszem, egy pici hányinger jön utána. Néha fáj a méhem és a petefészkeim szurkálnak. A melleim meg felváltva fájnak. Menszi előtt szerencsére soha semmilyen tüneteim nincsenek. Egy kicsit meg vagyok fázva és rengeteget tüsszentek. Ez nekem fura, mivel eddig akkor sem tüszögtem ennyit,amikor totál nátha voltam. Este megyek tesztet venni, reggel nekiugrok a tesztelésnek. No...vélemények?


2014. jan. 26. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felfáztál. Minden tünet erre utal, nem babára.
2014. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek tesztelnél egy héttel hamarabb? Ha terhes lennél se mutatna semmit! De szerintem is felfàzàs!
2014. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így voltam mint te.Minden tünet egyezik a tieddel.2 napja voltam dokinál de nem vagyok terhes.

Nem is gondoltam rá,hogy az vagyok.Nem kell minden kis apró dologról azt hinni,hogy az ember terhes.Ez olyan minta a tüsszentést is annak vennéd már.Ha jönni akar a baba jönni fog.Ne képzeld be terhességnek az ilyen tüneteket.

2014. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de jobbat teszel magadnak, ha mensi előtt nem gondolkodsz ezeken a tüneteken. Az ilyen tünetekről ilyenkor még egyáltalán nem lehet tudni, h terhesség, mensi előjele vagy betegség. Akkor derül ki, ha eljön a mensi napja. Ne éld bele magad, várd meg a mensi napját és ha nem jön meg csak akkor tesztelj. Én is sokszor beleestem ebbe a hibába, hogy minden jelet terhességi tünetnek könyveltem el és mégis mindig megjött.
2014. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!