Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnátok?! Jól gondolom,...

Elolvasnátok?! Jól gondolom, amit gondolok, illetve nem is tudom mit gondoljak!

Figyelt kérdés

Szóval! Próbálom összefoglalni, és előre is köszi hogy elolvassátok!

PCOS vagyok! Tavaly volt júliusba egy vetélésem. Eléggé megviselt. Azután 2 havonta "rendszeresen" megjött. Nagyon sok, durva vérzések voltak, hosszú 8 napos vérzések. Mivel egy kicsit lelkileg kivoltam/vagyok folyamatosan bebeszéltem magamnak a PMS tüneteket, lévén hogy 2 havonta jött meg.

December 6án megjött, 14 én elmúlt.

Januárba elkezdtem Flabelosozni, illetve diétázok, mert szeretnék lefogyni hogy ujra terhes legyek, meg a PCO-t is rendbe akarom tetetni, és addig mig orvoshoz nem jutok el, legalább elkezdem.

És most januárba 11 én elkezdtem pecsételni 4 napig pecsételtem majd 3 napig volt egy enyhe barnás vérzésem és el is állt.

Gondoltam én hogy a flabi meg a diéta kihozta, talán (gondolom én, hogy azért van két havonta csak mensim mert a másik petefészkem abszolút nem működik...???!) elkezd működni.. vagy nem tudom??!

Szóval el is felejtettem, de 20ától fáj a mellem illetve 25 tól elég sok vizszerű folyásom van. Olvastam olyat is hogy peteérést is jelenthet illetve terhességet is. Tegnapelött óta fáj a derekam, és puffadok is 3 napja, és a gyomrom is ég ami soha nem szokott.

Próbálom magam túltenni a baba gondolatán, nem megint átverni magam, de nem tudom mit gondoljak...?! Ti hogy látjátok?


2014. jan. 31. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Az esély 50-50%


De: ha beallitjak a helyes diétát, megvan a mozgás (es esetleg a gyógyszer), akkor a ciklusod rendezoni fog, emiatt van csak kéthavonta. A flabelos jo, de ha fogynod kell, akkor jobb lenne valami mas (is), futás, vagy aerobic, vagy ilyesmi.

Sok sikert ;)

2014. jan. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom. Ez csak ilyen kezdeti, mivel 100 fölött vagyok... Lejjebb kell mennem mert nem birok futni... Köszönöm a válaszod!
2014. jan. 31. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor séta :) en is ugy kezdtem, az inzulin miatt jobbak ezek a mozgásformak, mint a flabelos
2014. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is pcos vagyok, úgy írom ezt neked.

Ha tegyük fel baba van, azért lenne jó ha tesztelnél, mert abban az esetben a cukrodat be kellene állítani, és figyelni, mert a rosszul beállított cukor mellett "könnyen" vetélés lehet. Lehet, hogy babát vársz, lehet hogy nem. Sajnálnám, ha nem lenne az, és tudom, legalábbis saját bőrömön tapasztaltam, hogy én minden hónapban összetörtem. Szerintem próbálj meg tesztelni egyet, a biztonság kedvéért. Nem merlek biztatni, mert lehet, hogy csalódni fogsz, de veszteni valód nincs. Nekem az x-epil teszt mutatta ki ilyen hamar már mikor jött a baba.

Kívánok neked is minden jót! 8-)

2. babás

2014. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!! És mi van ha mégis baba van de túl korai a teszt?:D Jaj ... Ugy utálom ezt:(( Miért nem lehet teljesen más tünete a mensinek meg a babának:((?! (költői kérdés...)

Nagyon remélem hogy a szénhidrát illetve cukor mentes diéta segiteni fog a cukor helyreállitásában!

2014. jan. 31. 13:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Negativ lett. Meg mindig faj a derekam. Fel vagyok puffadva es furcsan szurkal a hasam. Nem tudom mi van:(( annyira utalom ezt;(((
2014. jan. 31. 19:25
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, nagyon sajnálom!!! Mikor voltatok együtt? Emlékszel?

Csak azért kérdem, mert örök reménykedő vagyok. 8-)

Endokrinológusnál voltál? Milyen a diétád? Gyógyszer?

Próbálok segíteni!

2014. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnal. Nem tudom mikor voltunk egyutt de azert elmondhato h heti 3x biztos. Abba biztam az a barnazas mar azert volt mert talan mar megfogant.:/

Szenhidrat szegeny es cukor nelkuli dietat tartok. Nem pont a pcos miatt hanem h lefogyjak.

Tudnal esetleg egy jo orvost ajanlani? Monjuk nem tudom sztk s orvosok mennyire tudjak h mi van...? Vagy direkt erre szakosodott orvost keressek?

2014. jan. 31. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam nőgyógyász diagnosztizálta uh alapján a pco-t, aztán vérvétel, ott is látszott. Elküldött endokrinológushoz a papírjával, ahova leírta a dolgokat. Aztán az endokrinológus találta ki hogy mennyit egyek, mozgás stb...

Orvost ajánlani nem tudok, már csak azért sem, mert nem tudom hol laksz 8-), de nekem ez az út vált be!

(Ha 11-én lett volna a megtermékenyítés, akkor már kimutatta volna a teszt - beágyazódást főleg.) Sajnálom! 8-(((

Azért majd csinálnék még egy tesztet hátha, de mondom, én reménykedős vagyok.

2014. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!