Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO-sok mennyire volt cisztás...

PCO-sok mennyire volt cisztás a petefészked? A 3-as kezelés után mikor jött össze a babó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon mindkét petefészkem totálisan megnagyobbodott, típusos PCO rajzolattal. Az IR-em középsúlyos volt. Kérdeztem a férjemet, hogy ez mennyire számít cisztás petefészeknek (ő orvos), elnézést, de idézem, hogy érezd, hogy mennyire: "k.rvára". :/


Az első metes hónapban megérkezett a pozitív teszt. :) /Fogynom nem kellett, így a sportot nagyon hanyagoltam - jógáztam ugyan, mint előtte is, de ez nem az a jellegű mozgás, ami az IR-re hat szerintem/, de a diétát tartottam.


A férjem volt a legjobban meglepve, hogy rögtön sikerült, még el is pityeredett. :)



Már 22 hónapos a lányunk.

2014. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a bal petefészkem volt PCOS jellegű, és erős Ir-em volt/van.

Elkezdtem a mercket szedni és tartottam a diétát...nem sportoltam mert úgy éreztem eleget mozgok a 23 hós lányom mellett. November közepétől csináltam a kezelést, decemberben még megjött, januárban már nem:) Most 7 hetes terhes vagyok.

Nagyon csodálkoztunk férjemmel és örülünk nagyon, hogy jön a kistesó. Szerintem sokat segített az is, hogy nem görcsöltem rá egyáltalán a kistesó dologra...mindig azt hajtogattam: hogy Isten úgyis tudja mikor van itt az ideje egy új családtagnak:) Hát elég gyorsan összejött:)


Kedves kérdező: Neked mennyire súlyos Ir-es és PCOS-ád van?

2014. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!