Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja keddre? Akár...

Ki nem várja keddre? Akár jövő hétre? Hogy vagytok? Mióta tervezitek hogy összejöjjön? Hogy bírjátok hogy még ne teszteljetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Tesztelesre nem volt szukseg ma reggel ugyanis sajnos megjott. :-(

De mar alig varom hogy ujrakezdjuk ezt a honapot!!:-)

5-os remelem te meg jol allsz!!! Nagyon Drukkolok! !! Jobban van a fogad?

2014. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:

Sajnálom 2-es :'(!

Nekem ma a délutáni 25-ös teszt negatív,de mensi sehol.Hőm reggel 36,9 (mint mindig amikor 6:20-kor kelek).A hasam nem görcsöl a petefészkeim szurkálódnak néha.Melleim párom szerint nőtt,de nem fájnak.Hát nem tudom...ha nem jön meg akkor majd csak 28-án tesztelek újra.

5-ös

2014. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
ja és elmúlt a gyulladásom ma reggelre amit nem értek,hogy hogy
2014. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Hat ezek egyelore jo jelek :-) nagyon szurkolok!!! En mar a kovetkezo honapra vagyok raizgulva:-) alig varom hogy elmuljon a mensim :-D 2-es
2014. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

Hát lányok ma volt a vége,hogy meg kell jönnie és nem jött meg :)A hőm felment ma reggel 37,2-re és enyhe hányinger gyötör.Viszont ami miatt aggódok az az,hogy 2-3 napja görcsölök..hol erősebben hol gyengébben és a mellem nem fáj.

Remélem nemsoká csíkos tesztről adhatok hírt :)

5-ös

2014. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Hat en is remelem hogy nem jon meg neked!! Bar nalam is volt a gorcsoles es a mellem egyaltalan nem feszult es kesett is ugye, pedig sosem szokott es megis megjott. De nagyon remelem hogy neked bqba vwn!! Megy a drukk!! Irj majd! 2-es
2014. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

Remélem én is.Bizakodok a ma reggeli magasabb hőm miatt (37,2) és iszonyat hányinger gyötör kaja óta.Előtte is éreztem már mikor felkeltem,de most szörnyű.

5-ös

2014. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz? Szurkolok:)
2014. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Pénteknél hamarabb nem szeretnék,remélem ki is bírom:)5-ös
2014. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

2-es! Sajnálom nagyon, hogy megjött :( Viszont jó hogy pozitívan állsz a dologhoz! Sok sikert kívánok a továbbiakban!

5-ös! Remélem te pozitívat fogsz tesztelni! Nagyon szorítok!!! :) A hőd nagyon bíztató! ;) Remélem nem fogod kibírni és hamarabb tesztelsz pénteknél :)

Szép estét!

6-os.

2014. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!