Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja keddre? Akár...

Ki nem várja keddre? Akár jövő hétre? Hogy vagytok? Mióta tervezitek hogy összejöjjön? Hogy bírjátok hogy még ne teszteljetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Hát nagyon esz a fene a teszt miatt,de nem tudtam venni.Nagyon akarok tesztelni.:)

5-ös

2014. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim válasza:
Szorítok h baba legyen :)
2014. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
5-os en is nagyon szoritok! ! Irj amint teszteltel! !! :-) 2-es
2014. febr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A hőm még mindig magasan fent van viszont a délutáni tesztem negatív...teljesen elvagyok szontyolodva.

2014. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

Ne legyel elszontyolodva, meg nincs veszve semmi. A hod szepen fentvan, mensi sehol es ez az ami fontos. Holnap vagy holnaputan tesztelj megint de reggel. Szerintem nem delutan kellett volna tesztelned (hacsaknem eltetted a reggeli elso pisit es azzal csinaltad, de nem ugy irtad ugyh nem hiszem)...

Fel a fejjel, meg van remeny :-) szoritok! 2-es voltam

2014. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:

Hát nem az elsőből csináltam sajnos.

Szerintem pénteken fogok tesztelni legközelebb:) persze ha addig nem jön meg...Köszönöm a szurkolást és bíztatást, jól esik.

2014. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de a hőd miatt még bizakodhatunk :) Szerintem is reggeli vizeletből csináld legközelebb!

6-os

2014. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
Na sziasztok csajok! Bocs hogy kesore irok. Hetfoi utolso tesztem delutanibol negativ. Mellerzekenyseg,szedules,almossag tapasztalhato. Jovo heten doki. Szerintetek van meg remeny?
2014. febr. 26. 17:04
 59/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát szerintem ez a hónap is elúszott.Ma reggelre valami barna maszat jelent meg ami minimális volt a nap folyamán is.A hőm még mindig 37,1 amit nem értek hisz mensi előtt mindig leesik.Elvagyok most egy kicsit keseredve,de pár nap és túlteszem magam rajta.

5-ös

2014. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem esélyes vagy rá :).Viszont Nekem elmúlt a folyásom...

5-ös

2014. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!