Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja keddre? Akár...

Ki nem várja keddre? Akár jövő hétre? Hogy vagytok? Mióta tervezitek hogy összejöjjön? Hogy bírjátok hogy még ne teszteljetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Először is gratulálok a 6-os válaszolónak:)!

Még mindig sűrű fehér testápoló folyásom van és fájnak a mellbimbóim hol jobban,hol nem.36,9-37,0-ről ma reggelre leesett 36,8-ra a hőm emiatt egy kicsit elvagyok keseredve,de hátha:).3 év után jó lenne a pozi teszt.

Mindenkinek nagyon szurkolok!

5-ös válaszoló

2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok ma? 5.valaszolo milyen a hod ma reggel?

En tegnap delutan ellottem egy tesztet de persze total negativ lett. Eddig azt gondoltam h szerda reggel megprobalom megint de most egy kicsit elgondolkodtam h lehet varok csutortok reggelig. Nagyon remelem hogy nem jon meg! 2.voltam

2014. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:

sziasztok!úgy érzem meg fog jönni:-( ha este mégse jön meg reggel lehet tesztelek de megpróbálom csütörtökig kibírni.

Én hőt nem mérek,ja és ez az első próbálkozós hónap.

9es

2014. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ma reggelre megint 37 lett a hőm..teljesen kiakaszt ez az ingadozás.Ma ellőttem egy 25-öst délelőtt de negatív lett.Kicsit olyan mintha görcsölgetne a hasam úgyhogy én már reményvesztett vagyok....

5-ös válaszolók

2014. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én se mi lesz a hétfői negativ után. Egyedül "nagy "puffadás észlelhető nálam :D, meg kis mellbimbó érzékenység, meg fehér enyhén krémes folyás. A többi tünet eltűnt , a megjön érzés is, meg a menszi előjelei is.

Lehetséges olyan hogy később mutatja ki ?

Csütörtök reggel csinálok egyet ha addig nem jelentkezik semmi!

2014. febr. 18. 18:00
 26/69 anonim ***** válasza:

Én is fel vagyok puffadva,igazából olyan mintha a szeméremdombom is puklis lenne.A mellbimbó fájás és a fehér testápoló szerű folyás még nekem is megvan meg hányingerem van.Viszont szerintem Nekem tuti megjön...

Ne add fel kedves Kérdező ugyanis amikor 2012-ben terhes lettem Nekem 1,5 hét után mutatott pozitívat a teszt.Persze az a baba sajnos nem maradt meg.

Most ha megjön úgy döntöttem elkezdek majd avivázni.Hátha bejön...

2014. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
ja lemaradt,hogy 5-ös voltam :)
2014. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
szia 5ös! nekem is ma nega lett a 25 ös tesztem..holnapra nem várom, hőm nekem is 37..te mikorra nem várod amugy? én holnapra! sz
2014. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

na szurkolok,majd írd meg mi lett :)

én 20-23 közt nem várom 3-4-én volt peteérésem

5-ös

2014. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nálam sajna nincs baba:-( 9 es

2014. febr. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!