Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elolvasnatok azt sem tudom...

Elolvasnatok azt sem tudom mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Feb 26 volt 3 honapja h mutotek endometriozissal " osszenovesek"

Rovidek lettek a ciklusaim.kb olyan 22-24 naposak .februar 9- en kezdtem el barnazni tartot parnapig enyhen szokot megleni. Mar ket hete kremes folyasom van ami edig nem volt.viszont mar ezen a heten vegig meg jon erzesem volt es eros petefeszek szurasok es feszites egyben a derekamal.pluszban mellfeszules es mellbiboim bizseregnek egnek.tegnap egyutt voltunk a paromal es mintha elvagtak volna.

Ara gondolok most volt ovum nemtudott meg repedni a tuszo? Tegnap negativat teszteltem ( predictor)

Nagyon szepen koszonom az ertelmes valaszokat elore is.

35/N


2014. márc. 2. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez kicsit zavaros. A tegnapi együtt létből még tuti nem jelez a teszt terhességet hiszen még legalább 14 nap mire abból baba lesz (ha lesz). Az, hogy elmúltak a tüneteid, semmit nem jelent, talán az orgazmus miatt végre helyére kerültek a dolgok, végre egy nagyobbacska tüsző kiszbadult, helyre állt a hormon háztartásod, vagy bármi, vagy csak el múlt a feszültséged lelkileg.
2014. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszod.

Azert csinaltam tegnap tesztet mert ara gondoltam h nem e terhesegtol vanak a tunetek.ez volt mutet utani elso eros petefeszek szuras feszites es alhasi gorcsok hogy lekelett fekudnom.

2014. márc. 2. 09:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Kulomben nagyon jol irtad elmult a lelki feszultsegem mert volt boven.
2014. márc. 2. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!