Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció szülés után? Ugye...

Menstruáció szülés után? Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem meg második gyermekem, imádom őket, de most nem bírnék ismét mindent előlről kezdeni. Akkor jött meg először, amikor fél éves volt, nekem mindig pontosan 28 napra jött meg, terhességek előtt és után is. Kétszer meg is volt, rendes időre, most viszont már késik. Még el se kezdtem újra írni, így azt se tudom mennyit késik, de már úgy gondolom legalább 1 hete meg kellene lennie. Vettem pár napja tesztet, az negatív lett, de ugye, nem biztos az még. Vagy normális ha szülés után csak úgy kimarad egy hónap? Másnak hogy jött meg? Köszönöm a választ
2014. márc. 10. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális ha szülés utan meg az elso időkben a ciklusod nem all be rendesen.

Nekem a többedik szülés utan később is jött vissza,es az elso menstruaciot követő 3-3ciklus nem volt pontos.(21,30,26napok)

Tesztelj 2-3naponta,ha az megnyugtat,amig meg nem jon!Persze nincs kizárva a terhesség,ha nem megfelelően védekeztetek.

2014. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vaterán olcsó a teszt, ha nem akarsz nagyon költekezni. :)
2014. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom védekeztetek,ha nem akartok még ujjabb babát!?

Igy meg esélytelen a terhesség!

2014. márc. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!