Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hányadik hónapos próbálk...

Kinek hányadik hónapos próbálkozás után sikerült a baba, esetleg valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok,hogy átlagban kinek mennyi idő után sikerült teherbe esnie.Mi a férjemmel most az elmúlt mensi óta "álltunk neki a baba projektnek"!Ez az első hónapunk a próbálkozásban,remélem hamar sikerrel járunk.
2014. márc. 17. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legelső még az első hónapba össze jött,de sajnos nem tartott sokáig... az ajánlott 3 hónap helyett csak 2 hónapot vártunk és 2 hónap próba után lett sikeres.A kis tesó viszont 1év 4 hónap próbálkozás után sikerült. Jelenleg 5 hónapja próbálkozunk a 3. babával.
2014. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3.honapban jott ossze. Semmi extra nem volt mikor jol esett probalkoztunk. :-)
2014. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
az első gyermek elsőre a második a 3. hónapra és a kis picur is elsőre sikerült mi csak annyit csináltunk, hogy kiszámítottam a termékeny napokat és akkor mindent bele.
2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2. hónapban jött össze.


1. hónapban csak a babára koncentráltam, vitamint szedtem, midnenfélét,hogy tuti összejöjjön.. Nem jött..

2. hónapban párom hazajött (külföldön dolgozik) egy hétvégére, nem szedtem semmit, nem gondoltam a babára, mert egy új dolog lefoglalt, és pont akkor sikerült, mikor nem is gondoltam volna :)

2014. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6 hónap volt.Nem számolgattunk,nem volt semmi hókusz-pókusz,szeretkeztünk,amikor jól esett.Épp már kezdtem aggódni,hogy miért nem jön össze és mondtam a férjemnek,hogy ha ez a hónap is sikertelen lesz,akkor irány a doki.Szerencsére abban a hónapban összejött a baba. :)
2014. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 acelsziv ***** válasza:
100%
nálunk kb 1-2 hét kellett :)
2014. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban. Nem görcsöltünk,nem számolgattam semmit, együtt voltunk, amikor jólesett.
2014. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem mind a 4 baba akkor fogant, amikor leálltunk a védekezéssel (megszakítás, ill óvszer)
2014. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Első hónapban. De szerintem a következőnél nem lesz ilyen könnyű.
2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. baba 3. hónapban

2. baba 7. hónapban (sajnos elment)

3. baba 2. hónapban

4. baba úgy érzem elsőre összejött mert már késik a menstruációm :)

2014. márc. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!