Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már valaki két...

Tapasztalt már valaki két peteérést egy hónapban?

Figyelt kérdés
A hónapban kezdtünk el próbálkozni a kistesóval. 15. nap volt peteérésem, ezt pár napos fájdalom előzte meg. Hőmet is mértem és teszteltem is. Nyákom is alátámasztotta ezt. Aznap tudtunk együtt lenni és másnap. 8 nappal a peteérés után fájdalmam volt megint. Arra gondoltam, hogy beágyazódás lehet, mert előző terhességemmel is éreztem, mondjuk akkor a 7. napon. 11. napon vagyok most. Ma megint fájogatok. Nyákom meg olyan, mint peteérésnél. Hajnali 2-3 órakor felébredtem, hirtelen azt hittem, hogy már 6 óra-amikor is szoktam mérni a hőmet. Megmértem, 36.5 volt, kétszer is mértem. Na mondom, leesett a hőm, ennek a hónapnak kampec. Nézem az időt, még hajnal van. Visszafeküdtem aludni. Reggel 6-kor ébredtem újra, megmértem, visszament 36.8-ra, mint amennyi volt a peteérésem előtt. Alaphőm 36.3, ovulációkor 36.1-2-re ment le, azóta 36.7-8. Szóval nem értem, hogy mért fájok, mért esett le a hőm hajnalban, és mért olyan a nyákom, mintha peteérésem lenne. Viszont csináltam LH tesztet az előbb és negatív lett. Valakinél volt már ilyen, szerintetek mi lehetett? Azért holnap is tesztelek LH tesztet. 2 csíkos lett az előbbi teszt, de jóval halványabb lett a második csík.
2014. ápr. 7. 20:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Tegnap együtt voltunk, még mondta is a párom, hogy nem e úgy kéne csinálni, hogy esetleg esélyt adjunk én meg legyintettem, hogy már 10-11 nappal peteérés után vagyok, az a pete vagy már megtermékenyült, vagy elhalt. Amikor először pisilni mentem nagyon pici enyhén pirosas maszatom volt, de nagyon kicsi. Arra is gondoltam, hogy lehet meg akar jönni, habár tudom, hogy még korai lenne, de hát ki tudja.
2014. ápr. 7. 20:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább beagyazodas lesz ez.Drukkolok.
2014. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem:D Köszi!
2014. ápr. 7. 23:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ma 36.5-36.6-ot mértem. Nem valószínű, hogy lesz ebből valami:( És még csak a 25. napon tartok. Lehet, ma megjön.
2014. ápr. 8. 07:45
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, ma visszaugrott, és tegnap 26. nap voltam, nem 25. De bekaptam délután egy hőemelkedést, estére láz lett, hajnalban hőemelkedés 2 órakor, ittam egy coldflu-hoz hasonló löttyöt, reggel 6.20-kor visszaállt a rendes testhőm, hüvelyben mérve pedig ismét 36.8. Remélem ma már nem lesz hőemelkedésem se és akkor a holnapi érték értékelhetőbb lesz, ha addig nem jön meg.

Erre mit mondanál? Ha holnap is magasabb lesz a hőm: 36.8 körüli, akkor van még esély?

2014. ápr. 9. 07:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.de ezt sajnos csak a nemvart napján tudod meg.nagyon drukkolok neked, tudom milyen ez.
2014. ápr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma elkezdtem barnázni, úgyhogy majd következő hónapban újra próbálkozunk.
2014. ápr. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!