Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, hogy a menstruác...

Mitől van az, hogy a menstruációs ciklusom kiszámíthatalan, még úgy is, hogy hónapok óta Clostyt szedek? Egyik hónapban 31 másikban 36 napra jön, szóval össze-vissza.

Figyelt kérdés

Így soha nem tudom majd kiszámítani, mikor van pé-m, mikor van esélyem teherbeesni.

Van rá mód, hogy rendeződjön? A cickafarkfű tea jó erre?

26 éves vagyok


2008. júl. 25. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el, a legtobb nonek nem napra pontos a mensije, ez meg nem jelenti azt, hogy nem lenne rendszeres. Akkor nem rendszeres, ha tul nagy a ciklusok hossza kozotti kulonbseg, tehat ha egyik honapban mondjuk 18, masik honapban 30napra jon meg, aztan mondjuk 23napra, stb stb....


Nagyon keves nonek van olyan pontos mensije, ahogy a "nagykonyvben" is meg van irva. Az enyem rendszeres, de ertsd jol: egyik honapban mondjuk 28napra jon meg, aztan kov.-ben 29-re, vagy 30-ra (ez volt eddig a leghosszabb), legrovidebb meg 25nap. 5nap kulonbseg a leghosszabb es legrovidebb ciklus kozott meg nem a vilag vege. Termeszetesen ha izgulsz, kerdezd meg a nogyogyaszodtol, de szerintem biztos megnyugtato valaszt adna, HA valoban csak ilyen pici a ciklusok kozotti kulonbseg.


Szoval szerintem nyugodj meg! A PE-hez pedig hasznalj ovulacios tesztet, nagyon szuper!

2008. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!