Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok, esve segíts!?

Kétségbe vagyok, esve segíts!?

Figyelt kérdés

Mindigis rendszertelen volt a menstruációm sose számoltam a napokat, hol hónap elején hol végén jött meg.

Legutoljára előző hónap elején, viszont e hónap elején szexeltünk. Most kiszámoltam 39 napja volt az elöző menszeszem. Lehetséges, hogy terhes vagyok?


2014. ápr. 12. 16:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
pontosan mikor történt az aktus?
2014. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Az a legbiztosabb ha csinálsz egy tesztet.

Ha az lennél akkor már egy-két tünetnek kellene lennie.

2014. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3.-án
2014. ápr. 12. 16:22
 4/19 A kérdező kommentje:
2 2 hét mire beágyazódik addig nem igazán van tünet
2014. ápr. 12. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes. Én majdnem egy éve nem menstruáltam, mikor egyszer nem védekeztünk és teherbe estem. Pont jókor volt az az egy alkalom. De ha nem akartok gyereket, akkor miért nem védekeztek, miért utólag esel kétségbe?
2014. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak azt az aktust lehet alapul venni,akko még nagyon korai,még csak 9nap telt el.4-5nap mire a teszt mutatja.megkérdezhetem hány éves vagy?jó lenne nőgyógyászhoz menni,ha mersz,kedd-szerdára kérj egy időpontot,és mondd el a helyzetet,jobb előbb kideríteni,mint utóbb.később is rossz lesz a helyzet.
2014. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én megfogadtam sose fogok fogamzásgátlót szedni mivel ha tényleg akarok majd gyereket akkor nem szeretném, hogy bármi baja legyen a gyógyszer miatt.

A pasi meg nem hajlandó óvszert venni mert ,hogy azzal nem jó.

Nem járunk meg semmi csak elkapott minket a hév. Bár kivette mielőtt elment ez nem nyugtat meg engem.

2014. ápr. 12. 16:29
 8/19 anonim ***** válasza:
nem hinném,h az vagy!aranyos,h nem hajlandó gumit húzni,de kíváncsi vok,mit csinálna,ha gyereke lenne.veled meg jól kib*.itt aggódhatsz,mondjuk a te hülyeséged is.doki.hétfőn esetleg egy 10es érzékenységű teszt.REGGELIVEL
2014. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hétfőn még nem mutatna a teszt szerintem semmit mivel két hét a beágyazódás.

De, hogy 39 napja volt az elöző menszeszem az se normális.

2014. ápr. 12. 16:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Bármi más miatt is késhet a menszeszed, ciszta, nemi betegség, amit elkaphatsz könnyen, ha hévből szeretkezel össze-vissza gumi nélkül.
2014. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!