Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok, esve segíts!?

Kétségbe vagyok, esve segíts!?

Figyelt kérdés

Mindigis rendszertelen volt a menstruációm sose számoltam a napokat, hol hónap elején hol végén jött meg.

Legutoljára előző hónap elején, viszont e hónap elején szexeltünk. Most kiszámoltam 39 napja volt az elöző menszeszem. Lehetséges, hogy terhes vagyok?


2014. ápr. 12. 16:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Az sem normális eleve, hogy össze vissza van ciklusod. kicsi az esély a babára,de van. Mindenképpen megkéne nézetni a hormonjaid.

A fogamzásgáltásnak meg vannak más formái is.

2014. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

na azért akár kivel nem, én eddig csak 1 pasival feküdtem le ismerem tudom, hogy semmilyen betegsége nincsen


valahol azt olvastam, hogy akinek rendszertelen könnyebben esik teherbe mivel kiszámíthatatlan a peteérése

2014. ápr. 12. 16:54
 13/19 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem, hogy nekem 10 éve, hogy megvan azóta rendszertelen
2014. ápr. 12. 16:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért ki kellene vizsgáltatnod, hogy mitől rendszertelen, mert lehet hormonprobléma, pcos, ir és még sok minden más.
2014. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De ez épp baj, hogy iylen rendszertelen ilyen régóta, nem ártana kivizsgáltatni, mert sanszosan betegség áll a hátterében.
2014. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Senkinek nem tűnt fel, hogy szegény azt hiszi, hogy két hét a beágyazódás? 5-8 nap "vándorlás" után kezdődik a beágyazódás, onnantól kimutatja. Csinálj tesztet és ha már nem szedsz gyógyszert, legalább ne szexelj más védekezés nélkül. (Nem csak a terhesség elkerülése a cél, hanem nemi betegségek elkerülése is. Bár Te nem élsz mással nemi életet (?), a fiúról nem tudhatod biztosan, hogy egészséges-e, vagy hogy akivel korábban együtt volt, annak milyen partnerei voltak) Olvass utána az alap biológiának, hogy ne élj tévhitben a teherbeeséssel kapcsolatban: [link]
2014. ápr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vadgesztenye!

Azt se tudja a leány, hogy nem csak hormonálus fogamzásgátlás létezik...ezért inkább nem védekezik!

Aztán meg meglepődik, ha terhes...mert akiben védekezés nélkül jár f..z, az bizony lehet terhes!

-.-

2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
* hormonális
2014. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Senkinek nem tűnt fel, hogy szegény azt hiszi, hogy két hét a beágyazódás? 5-8 nap "vándorlás" után kezdődik a beágyazódás, onnantól kimutatja."


TE oktatod ki, amikor TE IS rosszul tudod? Vicces. :)

Fogantatás aktustól számítva 1-3 nap.

Beágyazódás KEZDETE (!) aktustól 7-10 nap és tart 5 napig!

Az igaz, hogy a HCG hormon a beágyazódás kezdetétől elkezd termelődni, DE kell néhány nap, míg eléri a kimutatható szintet. 10 mIU-s teszttel kb. az aktustól számított 12. naptól, 25 mIU-s teszttel kb. a 14. naptól mutatható ki, ami mily' meglepő, PONT két hét, mint amit a kérdező is emleget.

2014. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!