Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 100 kg fölött esett valaki...

100 kg fölött esett valaki teherbe? Mit szóltak az ismerősök? Orvos?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 16. 09:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
54%
Még valami a 19-e kedves válaszolónak :-) Voltam én 125 kg is és fogyóztam,de még azelőtt,hogy a babavállalás eszembe jutott volna ez a szám volt a legnagyobb ami valaha voltam. Igen 106 kg lettem terhes és igen így vállaltam egy babát és akkor lehet lenyilazni :-) Senki nem mondta,hogy búzdítanák mindenkit,hogy így szüljön én így szűltem a vérképemen a dokim nevetett,hogy kevés kismamának van ilyen tökéletes vérképe. A trombózis miatt szúrkálni kellett magam 2x egy nap és megtettem mindent,hogy egézséges babám legyen. Nem ettem egész nap csokikat és nem tömtem magam figyeltem mit eszem. Nem tudom mennyivel jobb aki mondjuk cigizik vagy iszik terhessége alatt??? Hát igen az tökéletes kismama mert csak 50 kg vaságyastól :-). Azt tökéletes kismamának gondolod?? A hugom 52 kg esett teherbe és 86 ment szülni az jobb?? Elárulom nem. És nem megmagyarázni akarom,de nekem így sikerült van egy egézséges gyönyörű kisfiam.
2014. ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
61%
12-es vagyok. Egyébként azóta én is fogytam jó 10 kilót, de azért nem fogok senkit leszólni, mert túlsúlyos, esetleg 100 kiló körül van. A vetéléseket sajnálom, de igen sok nem nádszálkarcsú nőnek születik minden gond nélkül gyereke, nem kell mindent a túlsúlyra fogni.
2014. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
Azért én túlzásnak érzem ezeket a "minden túlsúlyos csak magyarázkodik, mindenféle betegség mellett is vígan le lehet fogyni" szövegeket. Képzeljétek, én is voltam vékony, mondjuk én 60 kiló, mert nagyon magas vagyok. Én is adtam le néhány hónap alatt 15 kilót, csak azért, hogy szép vékony legyek. De sajnos van olyan helyzet, amikor ha belefeszülök, se sikerül és igen, a betegségem miatt. Nem hagytam el magam, sportolok továbbra is, minden egyes megevett falatot kétszer át kell gondolnom, mert bizony ha egy kicsit többet vagy egy kicsit kevesebbet(!) eszek, már hízok. És nem azért van így, mert imádok este a tévé előtt ülve chipset meg csokit zabálni. Bár úgy lenne, mert akkor egy igen egyszerű megoldás kínálkozna a problémámra. Mert higgyétek el, nem móka és kacagás így az élet. Nem elég, hogy jobban oda kell figyelnem az étkezésre, mint egy szupermodellnek és utálok tükörbe nézni, de cserébe még azt is megkapom, hogy elhagytam magam, biztos zabálok, azért nézek így ki.
2014. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolsó te megteszel mindent,hogy ne légy duci és csak ez számít. Könnyen beszél más,hogy biztos zabálsz egyfolytában közben nem is ismer. Könnyű ítélkezni,mint itt is látszik némelyik hozzászóláson. Sokáig tartott elfogadni magamat daginak és nem egyszer inkább nem ettem akkor le is ment pár kg ami persze vissza is jött. Aztán jött a férjem aki úgy szeret ahogy vagyok és ha rajta múlna már 200 kg lennék folyton etetne. Állandóan tömi a csokit édességet mégsem hízik szerencsés :-) valaki itt azt írta hogy 100 kgval megeshet félárva lesz a kisfiam. A férjem anyukája 5 éve ment el és sosem volt túlsúlyos mégis elvitte a rák. Igen a túlsúly okozhat betegségeket és okoz is,de nem mindenki bújik kifogások mögé van,hogy tényleg megtesz mindent mégsem tud fogyni.
2014. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!