Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek már valaki, aki...

Volt köztetek már valaki, aki az elmaradt menstruáció és a pozitív teszt után sem érzett semmi különöset?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy éreztek hasszurkálást, görcsöket, puffadást, szédülést és hasonlókat. Én ezzel ellentétben semmit sem érzek még! Szerintetek ez mit jelenthet?Jelenthet rosszat is?

Köszi a válaszokat! :D


2014. ápr. 16. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egyik gyereknél sem éreztem semmit még egy-két hétig. Utána jött a hányinger, de valakinél az is kimarad.
2014. ápr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmi rosszat, inkább örülj neki, hogy nincsenek rosszulléteid. Nem mindenkinél jelentkeznek. De az is lehet, hogy később meg sok rosszulléted lesz. Még nagyon az elején vagy! Vigyázz magadra az a fontos! :)
2014. ápr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam,hogy akkor nem csak én vagyok így! Köszi a gyors válaszokat!
2014. ápr. 16. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Én semmit se éreztem, a 6. héten kezdődtek a rosszullétek, mellfájdalom, hadfeszülés, de addig tényleg semmi.
2014. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki!Èn sem èreztem semmit. :)

De mèg kèsöbb sem voltak rosszullèteim sem hànyinger sem soha.Csak ha autóban ültem,vagy nagyon büdit èreztem akkor.

2014. ápr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ÉN!

6 hetes vagyok, 2. babával, de semmit nem érzek. Volt egy kis mellfeszülés az elején, de már semmi. Hasszurka sem, pedig az 1. babánál volt. De hányinger sem akkor, sem most. Éppen a mai napig idegeskedtem a pozitív teszt ellenére, hogy vajon nem-e méhen kívüli, vagy nem fejlődik rendesen, mert semmit nem érzek. Ha nem teszteltem volna, és nem láttam volna ma uh-n az embriót, akkor el sem hinném, hogy terhes vagyok. Esetleg, de lehet mástól is, hogy estére fáradtabb vagyok.

Mennyi idős babás vagy, kérdező? Hanyadik bébi?

2014. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, hogy így megnyugtattatok! Örülök, hogy nem csak én vagyok így! Gratulálok mindenkinek a babához! Kedves Utolsó én még csak most léptem az ötödik hétbe. Orvoshoz majd csak bő egy hét múlva megyek. Az még nem késő ugye? Nekünk ez az első baba és éppen ezért tartom különösnek, hogy semmi eltérőt vagy babára utaló dolgot nem érzek. Alig merem elhinni, hogy mégis itt van! :D
2014. ápr. 17. 10:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, igen, én is alig hittem el, egészen tegnapig. Elég 6 hetesen, vagy az után menni, sőt az a jobb megoldás, mert előbb az orvos nem nagyon lát semmit, akkor csak idegeskednél. 6-7 hetesen már a szívcső is pulzál, azt is láthatod! :)

Írj majd a fejleményekről! :)

2014. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A fejlemények sajnos elég elszomorítóak, mert tegnap sajnos megjött. Nem is értem, hogy hogy!? Úgy látszik szegény picúr nem tudott rendesen megkapaszkodni. Párommal nagyon elszomorodtunk, de azért nem adjuk fel! Új hónap új próbálkozások :D
2014. ápr. 18. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( :(
2014. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!