Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anglia: Voltál már kivizsgálás...

Anglia: Voltál már kivizsgáláson 3 vetélés miatt? Vetélt már el valaki Angliában? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még "csak" kettőn vagyok túl, 3-nak meg kell lennie a kivizsgáláshoz.

Van olyan köztetek, akinek hormonproblémája volt, azt kivizsgálják, hogy kezelik?

NEM TUDOK HAZAMENNI KIVIZSGÁLÁSRA

Egy egészséges gyermekem már van, ugyanaz az apa.


2014. ápr. 17. 20:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Kicsit elkanyarodtunk már a témától, de mi is Angliában élünk. Szinte mindent charityben veszek a babámnak (most 3 hónapos), 50 p-ért rugikat, bodytak (Next és Gap a legtöbb). Egy car boot sale-en vettem a kiságyát kerek 4 fontért. :) 15 fontért vettem bele az ebayen új matracot (nem magánszemélytől).

Ilyen helyekre érdemes elnézni. És ami még nagyon jó, hogy a facebookon minden környéknek vannak adok-veszek csoportjai. Ezekre érdemes rákeresni mert iszonyú olcsón árulnak mindent. sőt sokszor ingyen. Így lett ingyen a babám ruhásszekrénye, hófehér, ikeás, hibátlan állapotú. Vagy ilyen csoportban vettem 50 fontért 3 részes babakocsit (hordozó, sport és mózes), isofixszel, lábzsákkal, esővédővel.

Ha az embernek nincsenek hatalmas igényei, akkor nagyon szép dolgokat nagyon olcsón be tud szerezni. Ha nem fontos, hogy emondhast, hogy újat vettél, akkor ezek a megoldások tökéletesek. Mert egy újszülött meddig hord egy ruhát? Arra pár alkaromra nem fogok kiadni 10 fontot egy bodyért, amikor 50p-ért is megkapom a szinte újat. :)

Egy régebbi válaszoló voltam.

2015. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Valoban elkanyarodtunk. En is csatlakoztam helyi baba-mama csoportokhoz a facebook-on, nezem a gumtree-s hirdeteseket, igy szereztuk be haszanltan a kiasagyat, pelenkazot, mozeskosarat, babakadat, illetve kb 80 db alig hasznalt babaruhat. Vannak dolgok, amiket ujonnan veszek meg, pl matrac, de rengeteg dolgot hasznaltan fogunk meg beszerezni.
2015. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!