Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok mutatni pozitív...

Adrienn83 kérdése:

Tudnátok mutatni pozitív terhes hőgörbét? Enyémre mit mondanátok milyen?

Figyelt kérdés

1-2 nap a nem vártig.

[link]



2014. ápr. 21. 00:12
 1/10 anonim ***** válasza:

itt van rengeteg babaás és nembabás görbe:

[link]

Mint láthatod nincs külömbség a mensi napjáig, ha aznap nem esik le és nem jön meg akkor valószinmüleg sikerült, de addigra már a teszt is kimutatja. A görbe nme azt mutatja ha sikerült hanem hogy volt-e peteérés. Talán volt peteérésed der annyira nem egyértelmű szerintem. Elötte hónapban 51 napra jött meg? Az azért nem jó jel. Általában hormonzavarra utal....

2014. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt az enyém, a tiéd is biztató :)

[link]

2014. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm Neked Gratulálok és boldog baba várást :)
2014. ápr. 21. 16:23
 4/10 anonim ***** válasza:
elég kusza...biztos, hogy nem ott volt az ovud....nagyokat ugrál....mindig egy időben méred, digivel és szájban ? Az előző ciklusod ciszta miatt tolódott ki ennyire? Én a 21 cn-ra tenném az ovudat,volt egy próbálkozása a 17.cn-on de mivel visszaesett valószínűleg nem repedt meg. Nagyon pco gyanús vagy pajzsmirigy probléma állhat a háttérben. A ciklusaid általában 27-29 naposak ?
2014. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a másik válaszoló aki belinkelte a görbéjét....nagyon szép, ígéretes babás görbéd van....de sajnos nem tudok egyetérteni veled a kérdező görbéjét illetően :(
2014. ápr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
[link] ha esetleg érdekel az enyém ilyen de majd csak csütörtökön fogok tesztelni ha így marad :)
2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jaj bocsi...elkerülte a figyelmem a pozitív teszt előző görbe linkelő kismama :) na akkor az jósoltam meg ami már bekövetkezett :D :D
2014. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

SOk mindenen átestem az elmúlt hónapokon ill éveken. Megvolt tavaly teljes körű meddőségi kivizsgálás, cukorterhelés és hormon vizsgálat és minden eredményem jó. Pajzsmirigyemmel sincs gond nézték már azt is és Pco-s sem vagyok. Cisztáim nincsenek és nem szokott lenni sem. Átestem 7 hónapja 2. petevezető átjárhatóságin is ami végre sikerült mert össze voltam forradva oly annyira le voltam tapadva. Párommal is minden ok van. Sok mindent szedtem már de semmi. Lúgosítom is szervezetem, sajna olyan savas a nyákom, hogy kinyirbálom a kiskatonákat. Hőmet 1 időben mérem és szájban. Hőmet vezetem a ciklus.hu-n és a Tervezettbaba.hu-n és ugyan így néz ki mint ciklusos és termékeny napokat a tervezettbaba.hu 6-7-8-9-10. ig tartott


Utolsó menstruáció: Március 26.

Következő ovuláció: Május 03.

Legrövidebb ciklus: 24 nap

Leghosszabb ciklus: 32 nap

Átlagos ciklus hossza: 26 nap

2014. ápr. 21. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
endokrinológusnál voltál ? Van egy csoport a facen pozitív tesztre várva....és én ebben benne vagyok ...ez egy zárt csoport. A helyzet az, hogy egyre többször szembesülünk azzal, hogy a dokik rámondják olyanra is, hogy ok ami a babához kevés. Ha az eredményeid nem titkosak nem bánnám ha tsh ft3 ft4 cukor terhelés eredményeit feldobnád ...ha akarod a csopihoz is csatlakozhat...és ott tuti segítenek a lányok. Én egy cukorterhelést alig tudok kiharcolni.....mert előbb az éhomi cukrot és szérum inzulint néznek és köztudott, hogy ha az jó attól még simán lehet IR.... Tesztoszteron szinted értéke is érdekelne.....de megmondom őszintén a lányoknak feldobnám a csopiba az értékeidet és úgy tudnék segíteni....de ha gondolod csatlakozz hozzánk....
2014. ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
endokrinológusnál nem jártam, Csopiba becsatlakoztam köszönöm az infot, az orvosom nem javasolta mert mondta hogy nálam minden rendben van. Sok dokinál jártam már de legtöbbje azt se tudja mit csinál :( 1 évig félrekezeltek Debrecenbe hüvelygombával és közben nem is volt ez pedig Bp-en derült ki a Rókus kórházban. Gondoltam beperlem a dokit de nem tettük szerencsére nem lett bajom az erős gyógyszerektől és utána csináltam alapos méregtelenítést is biztonság kedvéért:( nem is járok már hozzá. Megint dokit váltottunk.
2014. ápr. 21. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!