Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltunk inszemináción....

Ma voltunk inszemináción. Növelhetem a sikeresség esélyét, ha sokat feküdtem utána?

Figyelt kérdés

Fél 11re értünk haza, rögtön ágyba bújtam. 12ig felpárnázott fenékkel feküdtem, utána már csak simán egészen háromig. Elég ennyi fekvés, vagy túllihegem a dolgot?

:)


2008. szept. 24. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ennyi fekvés, de a mai napot mindenképp a pihenésre szánd!(főleg, ha kicsit fáj a hasad, legalábbis nekem fájt.)Gondolom, kaptál Utrogestant, holnap kezdd el használni a nagyobb sikerért.

Fő a pozitív hozzáállás, gondolj arra sokat, hogy most költözik be a pocaklakód:)

Sok sikert kívánok!!!!

2008. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

De kicsit megijedtem, mert nem kaptam semmit... lehet, hogy azért, mert a párom merevedési zavarai miatt mentünk inszemre? És úgy gondolta a doki, hogy nincs szükség rá?

2008. szept. 24. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos nincs szükséged terhességtámogatóra, mert bizonyára a progeszteronszinted megfelelő. Meg írtad is, hogy a párodnál volt a gond! Szóval, nyugi, és drukkolok!!

2008. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok :)
2008. szept. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!