Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után jött össze a...

Mennyi idő után jött össze a babátok? Bevetettetek valami praktikát a sikeresség érdekében?

Figyelt kérdés
Mi már jó pár hónapja próbáljuk összehozni az első babánkat, sikertelenül :( Pedig szedem a terhesvitamint, odafigyelünk az egészséges életmódra, szeretkezés után mindig fekve maradok 1 órát kispárnával a derekam alatt... Nektek mennyi idő után, és hogy jött össze?

2014. máj. 8. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az elso baba elso honapban jott.

A masodik baba 12.honapban,pedig az elejen nála sem gorcsoltem rajta,csak siman egyutt voltunk amikor jol esett.

Viszont en a 6.honapban elmentem egy 3.es 21.napi vervetelre,illetve középidoben egy uh.ra.Megnyugtatott,hogy minden eredményem jo lett,es tudtam majd sikerülni fog.

En azt tudom tanácsolni annak,aki mar több mint fel eve var csináltassa meg ezt a 2.vervetelt,belole sokminden kiderülhet.Ha nincs gond az ember nem izgul tovább,ha pedig bmi gond van kezelni kezdik es nem kell meg fel évig hónapról hónapra csalódni!

Sok sikert kedves kérdező,remelem mihamarabb jon a baba neked is!

2014. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Nálunk nem a rágörcsölés a gond, mivel minden csalódás után sikerült eddig új lappal kezdeni, úgy állok hozzá hogy új hónap, új remények, na majd most tényleg sikerülni fog. Nem tudom meddig bírom még ilyen hozzáállással... De köszönöm a biztatást :) Vérvételnél mit érdemes megnézetni?

2014. máj. 8. 17:37
 13/13 anonim ***** válasza:

3.napon a prolaktint nézik pl.ami ha magas gátolja a peteerest.

A 21.napon pedig progeszteron szintet,amiből kiderül volt e rendes ovulàciód.

Nézik meg a tsh-t,ha jol tudom az bmikor vizsgálható ciklus során vérből.

Nekem 3eve volt ez,mar pontosan mindenre nem emlekszem.

2014. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!