Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell itt lenézni,...

Miért kell itt lenézni, leszólni, lehülyézni azt a nőt, aki nemrég próbálkozik babával és miért "menőbb" az, aki már X éve akar teherbeesni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 17:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha majd jópár évig neked se fog összejönni,esetleg becsúszik mellé pár vetélés is, majd akkor megtudod milyen "hős"-nek lenni. Sose éld át azt kívánom...
2014. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Téged bírállak! Hogy lehet ilyet kérdezni? Honnan veszed, hogy bárki is attól menő, mert nem jön neki a baba? Én valahogy nem érzem menőnek magamat, sőt. Néha sokkal rosszabb érzések kerítenek hatalmukba. Emellett életemben nem néztem le senkit, akinek elsőre összejön és ki is hordja. Mi már több mint egy éve várunk a babára, de több vetéléssel a hátam mögött valahogy nem tudom magamat menőnek érezni.

Irtó nagy szerencséd van/lehet, ebben a kérdésben, mert vagy igen csak az elején vagy a próbálkozásnak és még nem ért annyi sz..ság, mint itt sokakat, vagy elsőre összejött minden alkalommal és akkor meg azért nem tudod, milyen gyerekért küzdeni igazán. Amíg semmilyen tapasztalatod nincsen, addig ne írogass ilyen kérdéseket, mert fogalmad sincs, hogy mit írsz és azzal kinek mit okozol.

2014. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!