Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék megint? Mikor...

Terhes lennék megint? Mikor kell meg jönnie?

Figyelt kérdés

9 hete szültem,de nem vártuk meg a 6 hetet a párommal.

Mint vetélésnél sem. Vetélésem után 2 hétre terhes lettem. Akkor 3 teszt negatív volt a 3.hónapig. Most 4 teszt negatív. De kb szülés után a 6. héten 2 napig barnás rózsaszínes folyásom volt. Most észre vettem hogy kemény a hasam alul.Mi lehet ez?


2014. máj. 12. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megjött már a menzeszed? Esetleg lőhetnél pár nap múlva egy tesztet.
2014. máj. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg el kéne menni dokihoz ilyen panaszokkal.
2014. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem jött meg ahogy vetélésem után se. És még is terhes lettem akkor. Reggeli hányingerem van,de nem jön semmi. Dokihoz nagyon sokat kell várnom 2 hete kértem idő pontot és még két hét mire fogad:/4 tesztem negatív utoljára 2 hete teszteltem.
2014. máj. 12. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, terhes lettél akkor, mivel a menstruációt ovuláció előzi meg. Így nem csodálnám, ha valóban most is terhes lennél. El kellene menned orvoshoz, mert bármi lehet. De miért nem védekeztek?
2014. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
voltam én is igy....szoptattam.... igaz az én babám már 1éves volt, terhességi tüneteim jelentkeztek,tesztek negativ meg negativat mutattak majd a 2.várható mensi körül lett pozitiv.Gyógyszerészem mondta,hogy lehet a szoptatási hormonok miatt mutatott később erős pozitivat.(4.terheségem volt)
2014. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor beágyazodásim volt??:-O Hát megyek dokihoz de csak 2 hét múlva fogad. Azért nem védekeztünk mert én még szeretnék egy kis tesót neki,csak nem gondoltam,hogy ilyen hamar össze jön.Mikor teszteljek akkor???
2014. máj. 12. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleokoskodni, mert nincs közöm hozzá, de ugye tudod, hogy nagyon megterhel a szervezetet,ha ilyen hamar teherbe esel? 9 hónap kell szülés után, a regenerálódásra.

Persze ki lehet hordani gond nélkül is,csak sajnos sok ismerősöm vesztette el emiatt a 2. babát, volt aki félidőben.

2014. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igazad van biztos. Én sem gondoltam hogy ilyen hamar baba lesz..De elvettetni nem fogom. Majd gyakran járok dokihoz. Nálunk sajnos már 4 pici el ment. a második terhességem iker terhesség volt. ÉS mint később ki derült azért mentek el mert ellenanyagot termeltem. Remélem meg marad és ki tudom hordani. A méhem azonnal össze húzódót szülés után. A doki meg is lepődött.
2014. máj. 12. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes!

Èn is extra gyorsan regeneralódtam szülés utàn,és már a 6.héten beállt a ciklusom és pontosan 27napra jött meg mindig utàna is.

A hasad lehet attól feszesebb,ahogy a méhed húzódik ossze(az nem megy 1-2nap alatt..)

A rózsaszínes folyas 1-2napig normális dolog bármikor szülés utan,sőt van akinek az elso 1-2 menstruacioja is csak ilyen.

Biztosan jobb lenne,ha még nem most jönne a baba,ahogy előttem is írtàk eléggé megterhelő lenne a szervezetednek..

2014. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy nem vetetnétek el, hisz amúgy is szeretnétek tesót :) Csak biztos nem lesz (ha terhes vagy) könnyű egy újszülöttet ellátni, meg kihordani egy újabb terhességet. Főleg ha valamilyen okból veszélyeztetett lennél, és ágynyugalomra lenne szükség. (Ne legyen így!)
2014. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!