Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék megint? Mikor...

Terhes lennék megint? Mikor kell meg jönnie?

Figyelt kérdés

9 hete szültem,de nem vártuk meg a 6 hetet a párommal.

Mint vetélésnél sem. Vetélésem után 2 hétre terhes lettem. Akkor 3 teszt negatív volt a 3.hónapig. Most 4 teszt negatív. De kb szülés után a 6. héten 2 napig barnás rózsaszínes folyásom volt. Most észre vettem hogy kemény a hasam alul.Mi lehet ez?


2014. máj. 12. 14:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Majd ki derül. A méhem össze húzódása már rég meg volt. Szülés után éreztem 2 hét múlva 2 napig. Az elsővel is ágy nyugalmat írtak,de sógornőmmel éltem és 1 éves lányával. Általában rám volt bízva a gyerek és semmit nem tudtam piheni,mert ő folyamatosan fel az asztalra én meg le szedtem onnan...Szóval pihenés semmi,de nem is vajúdtam fél napot. Csak 6 órát.
2014. máj. 13. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!