Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez negatív vagy pozitív?

Ez negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

Lehet rossz csoportba írtam ki ne haragudjatok érte. Édesanyám látja a második csíkot én nem(lehet azért mert nem akarok)

kérlek nézzétek meg!!!

Nagyon Köszönöm


[link]


2014. máj. 12. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív.
2014. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit elázott negatív teszt, szerintem.
2014. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
szerintem negatív
2014. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Negatìv
2014. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor nem fogok aggódni pár nap múlva.. :)
2014. máj. 12. 16:09
 6/26 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet betiltanám! Szép pozitívat mutatott, miközben vérvétel alapján kb 0 volt a HCG a szervezetemben. Egyébként ezen nem látok csak egy csíkot.
2014. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen,most én is olvastam erről a tesztről. Sajnálom ami veled történt.

Élőben az a baj,hogy látszik egy valami rajta. Őszintén megmondom,hogy örülök a negatívnak(örülnék). A sztori érdekes és ne nézzetek hülyének.Édesanyám ma megkért vigyem el autóval dédihez aki már öre, így is volt oda is értünk közben dédimama barátnőzött.A barátnője úgy megörült nekem szó szerint kiabálta,hogy biztos állapotos vagyok! Hízni nem híztam..sőt inkább fogytam..Fülembe ültette a bogarat. 4 éve szedek gyógyszert, de belegondoltam,hogy félidőben hányás-hasmenéssel küzdöttem..persze együtt voltam a párommal. 17.én kell megjönnie de nem bírtam ki...

2014. máj. 12. 16:27
 8/26 A kérdező kommentje:

[link]


Csináltam egy másikat, remélem ezt is negatívnak látjátok!

2014. máj. 12. 17:04
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
a 2.képen határozott pozi teszt van. ki nem látja?ott van az.nem akarod a babát??
2014. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Első képen nagyon kételkedve de láttam,a 2. képen egyértelmű halvány pozi. Nem akarod a pozitív eredményt? :S
2014. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!