Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódás jele?

Szerintetek ez beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Már egy hete hogy együtt voltam a párommal ovu előtt egy nappal. Szombaton éreztem egész nap a hasszurkálást de nem erősek voltak. Vasárnap csak inkább akkor mikor délután lepihentünk,de hajnalba ahogy hason feküdtem arra ébredtem hogy szúr nem erősen ,de picit kellemetlen volt. Ahogy a hátamra feküdtem éreztem hogy mintha feszülne egy picit. Ma délelőtt nem éreztem ,csak most délután kezdett egy nagyon picit szurkálni , Szeintetek ez a beágyazódás tünete lenne? Mást nem tapasztalok.
2014. máj. 12. 18:10
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
sziia. engem ma reggel szó szerint elöntött a vér :( el vagyok keseredve. annyira görcsöltem reggel óta hogy még csak most állt ki. nem tudom mi volt ez a 2 napos barnázás :( remélem nem valami hormon probléma...elmúlik és megyek dokihoz vizsgálatokra. neked megy a drukk :) írj majd. puszi Zsani.
2014. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Oooo ne mâàr :( nagyon sajnàlom. De ne add fel. Nekem még nincs mensim. De tuti hogy nekem se sikerűlt mert majd leszakadnak a melleim :( mikor volt ovud hanyadikân ?
2014. máj. 19. 19:27
 23/47 anonim ***** válasza:
Majus 8. December elott redszeres 28 napos ciklusom volt. Decemberbe volt egy missed ab-om :( azota 30-29-27 naposak..aprilisba 30napra jott es ugy szamoltam az ovut ami 8.an volt. Most 27 napra jott es majd ehhez szamolom. Gondolkozom nagyon az LH teszten azt mondjak az jo. Meg mindenkepp orvos ha elmult mensi. Ird ha valami fejlemeny van :)
2014. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Holnap szerintem nekem is megjonn mert màr van egy picib arna folyàsom.
2014. máj. 20. 16:56
 25/47 anonim ***** válasza:
:( majd a június :)
2014. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg de egyre barnàbb a folyàsom és vizes. Majd csak össze jönn valamikor. Türelmesnek kell lenni :)
2014. máj. 21. 06:43
 27/47 anonim ***** válasza:
Hanysdik dpo-n vagy? Csinalj tesztet :))
2014. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

Szia !

Most leírom neked az én furcsaságomat ,amit már nem tudok hova tenni ,de eléggé zavar és idegesít. Hanyadik dpo-n vagy ? Én a 17-en. Na az én furcsaságom az az ,hogy már napok óta a mellem szórakozik velem. Úgy értve hogy mikor én mensi előtt állok úgy tud fájni hogy az valami borzalom é nem tudok hason aludni. De most egyáltalán nem ezt tapasztalom. Reggelente olyan közepesen szokott fájni a mellem, délutánra szinte elmúlik este felé vissza tért de akkor nagyon fáj. Napok óta ezt csinálja velem. De ma most annyiba más hogy reggel ugyan úgy kezdődött ahogy eddig ,délután óta nagyon nagyon picit fáj a mellem szinte nem is érzem csak akkor ha hasra fekszek de az sem kellemetlen és nem fáj csak érzem,hogy nagyon picit oldalt érzékeny. És ebbe az a furcsa hogy már ilyenkor tegnap kezdett úgy fájni és az elmúlt napokban is. Na mind1.... A másik ahogy írtam neked hogy barna folyásom van... ez is furcsa mert reggel a tisztasági betétemen mindig látszott. Most délután semmi az az órák óta semmi nemvolt a tisztaság betéten . Mondom felrakok már egy tampont nehogy most öntsön el és összevérezzek mindent 30 perc után kivettem és az volt az érdekes hogy egy pici maszatolás volt a tamponon már mint barna színű volt de nagyon kicsi . A színe nem változott világosbarna de a mennyisége meg változott mert olyan kevés van hogy kise folyik szerintem épphogy csak van valami és csak akkor látszik vagy tapasztalom ha felrakok egy tampont. most ment tisztasági betét és semmi..... Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a vers vége.... Szórakozik velem most nagyon a hormonjaim :) Bár lehet hogy nem vigyorogni kéne ,de már én ilyen viccesnek fogom fel :) Kíváncsi vagyok hogy mi lesz holnap ,mesni vagy még mindig. Tesztet csináltam clearblue de nem mutatott semmit . Vagy korán csináltam még,vagy meni se lesz. Mármost tényleg nem tudom hogy mire számítsak ! Hamarosan szerintem kiderül. Ha ezen a héten nem jön meg hétfőn tesztelek megint.

2014. máj. 21. 17:02
 29/47 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért csak telefonról vagyok és gyorsan leírtam neked amik az eszembe voltak. Remélem kérted ha nem kérdez nyugodtan :)
2014. máj. 21. 17:05
 30/47 anonim ***** válasza:
értem perszee :) mikor csináltad a tesztet? ha ma akkor ugye 1 napja késik. és attól meg negatív nem biztos h nincs baba mert lehet a HCG a szervezetedben lassabban termelődik. én szombaton tesztelnék a helyedben mert 2 naponta duplázódik :) remélem baba :)) de igzii :DD nekem lassan elmúlik...holnap a 4. nap és elkezdek hőmérőzni hátha beválik. írd ha valami fejlemény van :)
2014. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!