Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódás jele?

Szerintetek ez beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Már egy hete hogy együtt voltam a párommal ovu előtt egy nappal. Szombaton éreztem egész nap a hasszurkálást de nem erősek voltak. Vasárnap csak inkább akkor mikor délután lepihentünk,de hajnalba ahogy hason feküdtem arra ébredtem hogy szúr nem erősen ,de picit kellemetlen volt. Ahogy a hátamra feküdtem éreztem hogy mintha feszülne egy picit. Ma délelőtt nem éreztem ,csak most délután kezdett egy nagyon picit szurkálni , Szeintetek ez a beágyazódás tünete lenne? Mást nem tapasztalok.
2014. máj. 12. 18:10
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Nekünk ez a harmadik hónap! Remélem hogy babádat érzed :)

Jaj azt elfelejtettem írni ,hogy ez a harmadik napja hogy mindkét mellem oldala topán fáj. Kicsit megijedtem,mert nekem mesni előtt szokott nagyon de nagyon fájni rentenetes érzés. De most valahogy furcsa mert nagyon tompán fáj és nem hat ki az egész mellemre csak oldalt fájnak. Remélem hogy ez azt jelenti ,hogy a szervezetem emlékszik arra hogy meg kellene lassan jönnie,de a baba miatt elmarad. Szerencsére nem erősödik a fájás... Nekem ez ami nagyon gyanús jel. Mert máskor már ilyenkor sírni tudok a mellfájástól most meg épp hogy picit érzem.Próbálom nem bele élni magam és nem minden percben ezen agyalni ,mert nem akarok nagyot csalódni. Remélem mind a 2en babások leszünk. De ha még se nem szabad elkeseredni mert egy új hónap egy újabb remény. :)

2014. máj. 14. 17:34
 12/47 A kérdező kommentje:
Ja és nem feszül....hiába tompán fáj oldalt. Mensi előtt olyan feszes és kemény tud lenni mint a kő . De most olvastam egy topikot ahol a csajszinak ugyan így volt mint nekem .Neki is csak oldalt fájt a melle és babás lett. Remélem én is és te is :)
2014. máj. 14. 17:53
 13/47 anonim ***** válasza:
Sziia. 8.napon vagyok ma es reggel volt egy kis barnazasom :) remelem beagyazodas. A hasszurka mar csak ep h van. Erzekeny a mellbimbom es faj a derekam. Neked mikor is kell megjonniem (az voltam aki eddig is irt) Zsani
2014. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Jővő7en kedden. Remélem nem lesz mensi. Én 12 napon vagyok. Még mindig tompàn fàjnak a melleim de csak oldalt. Nem tudom hogy a folsav miatt de nagyon sokszor éhes vagyok .Ez is furcsa jel nekem mert én nem vagyok egy nagy étvàgyu. De mondom lehet a folsav miatt. A barna folyàsod elmùlt màr? Èn bizom benne hogy nem jelentkezik a barna folyâs mert nâlam mindig volt mikor pròbàlkoztunk ès folyton azt hittem hogy beàgyazòdàs és nem lett az mert utàna nekem mindig megjőtt. De neked baba legyen :)Folsavat szedsz ? Hàny éves vagy ? Èn 25

puszi

üdv: Timi

2014. máj. 16. 16:21
 15/47 anonim ***** válasza:
sziió :) én a gravidát szedem. nekem rózsaszínes folyásom szokott lenni mensi előtt 1 nappal vagy is hát úgy jelez h meg fog jönni. és olvastam én is h 6-7-8 nappal ovu után van barnázás és vérezgetés de nekem rendes vér nincs hanem ilyen barnás, és valoszinű hogy beágyazódás (de persze sosem tudni, fel vagyok mindenre készülve) igen van reggel óta de hát mensiig van mág 6 napom hasam szurkál kicsit de se mensi szerű görcs se ilyesmi:) meg nekem van egy jellegzetes tünetem mensi előtt..zsibbad a lábam :D mind a kettő nem tudom mitől onnan is szoktam tudni hogy megjön. 20 éves vagyok :) ápolónő :)
2014. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
[link] olvasd el ha van kedved puszi Zsani :))
2014. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Elolvastam köszönöm :) jövő7en majd kiderűl hogy van e a pocakba valami vagy se :)
2014. máj. 16. 19:12
 18/47 anonim ***** válasza:
sziia. elmúlt a barnázás 2 napig tartott :) remélem csütörtökön nem jön meeg. ma vagyok a 10. napon.
2014. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Csak halkan mondom..... De szerintem te babás vagy :) Nagyon azokat a tüneteket érzed és tapasztalod.

De szerintem nekem nem sikerült,szerintem nekem megfog jönni ,mert már rendesen fájnak a melleim. De nem baj majd a következőhónapba hátha sikerül :)

2014. máj. 18. 13:40
 20/47 anonim ***** válasza:
nagyon remélem :)) bízzunk benne hogy te is. de nyilván te jobban ismered a tested, a tüneteid. puszi.
2014. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!