Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen vállaltátok/vállal...

Hány évesen vállaltátok/vállaljátok az első gyereket? Mi a legmagasabb iskolai végzettségetek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit,hogy mind a két kérdésre egyszerre adjon választ. Köszönöm.

2014. máj. 15. 17:44
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
58%
mert a gyakorin diplomája van a takarítónőknek is... a nagy többség hazudik... hidd el, ha feltennél egy-egy kérdést priviben a szakmájukban, többségük olyan választ adna, ami szó szt a google első vagy második találata a kérdésre... (nemrég egy hasonló kérdésnél kipróbálta a kolléganőm, az összes diplomásnak írt valami kamu kérdést, egy válaszolt úgy, hogy feltehetően tényleg ért a témához...)
2014. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
91%
tőlem kérdezhet nyugodtan, nem szokásom hazudni.
2014. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem akarlak lelombozni, de sajnos már nagyon sok szakdolgozat/kutatás van ebben a témában. :)


És eléggé triviális is, hogy az iskolai végzettség befolyásolja a gyerekek számát, a diploma pedig azt, hogy mikor repülsz ki és szülsz gyereket(posztadoleszcencia). De pl. azt is kérdezd meg, hogy vidék vagy Budapest, vidéken belül megyei jogú város vagy város/község. Sőt, még a szülők iskolai végzettsége is számít (mármint a kérdezettek szüleié).


Többszörösen rétegzett mintavétel legalább kell ahhoz, hogy igazolható legyen a feltevésed.

2014. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
26, diploma.
2014. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
71%

24 éves vagyok,érettségivel,3 szakmával(a 3.-at most tanulom terhesen,munka mellett kezdtem,illetve majd baba mellett fejezem be)

Férjem 26,szakmunkás végzettséggel.

2014. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
74%
38 évesen estem teherbe, párom 40 volt. Mindkettőnknek egyetemi diplomája van.
2014. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
75%
30 évesen szültem, jogi diplomám van.
2014. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
69%
Ja és nem szokásom hazudozni, megdolgoztam azért a diplomáért.
2014. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
91%

Na.


27(egy nap híján 28)évesen.

8 általánossal,egy OKJ szakmával.

Most vagyok túl az írásbeli érettségiken,júniusban szóbelik.


Így alakult/alakítottam az életemet,hogy nem akkor tanultam,amikor kellett volna.


DE!


10 éve vagyunk együtt a párommal,a lányunk négy hónapos.

És leszamítva,hogy most gyeden vagyok,plusz egyszer munkanélküli voltam 8 hónapig,folyamatosan dolgoztam.

Volt egy munkahelyem 5 évig,egy másik 3 évig (innen mentem szülni),és volt egy-két rövidebb időtartalmú munkahelyem is.


Szóval ilyen is van.

2014. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
Kötözködős válaszadó: a kolleganődnek hány diplomája van? Mert oké, hogy tud becsapósat kérdezni a saját szakterületéről, de másról nem. Nekem pl. matematikus diplomám lesz egy hónap múlva, kíváncsi vagyok, mit kérdeznél tőlem...
2014. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!