Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány évesen vállaltátok/vállal...

Hány évesen vállaltátok/vállaljátok az első gyereket? Mi a legmagasabb iskolai végzettségetek?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit,hogy mind a két kérdésre egyszerre adjon választ. Köszönöm.

2014. máj. 15. 17:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
90%
25 éves vagyok, diplomám van, férjem 34 éves, szakmunkás végzettsége van. Most várjuk az első babánkat. :)
2014. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes... vajon miért van durván lepontozva végzettségtől függetlenül) az összes huszonéves? Kinek csípi a szemét, hogy van, aki nem akar 40 éves koráig várni???
2014. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Node kérdező! A rossz módszertanon alapuló kérdéssor értelmetlen. Csak segíteni akartam, mivel úgy tűnik, jobban értek hozzá, mint te.


Te mondtad, hogy az a célod, hogy bebizonyítsd, hogy a diplomások később szülnek. Tehát ha egy szőke nő epret vesz a boltban, akkor az epret főként szőke nők veszik? Nem.


Dehát a disznók elé szórom gyöngyeim, úgy látom...


A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.

# 40/42 Időpont 05-16 16:32


Igen, igen. Ne szórd azokat a gyöngyöket,mert kavicsból vannak. ! XD

Hol írtam azt,hogy BEBIZONYÍTANI meg hogy CÉLOM? Sehol? Szövegértési problémák léptek fel? Valószínű.

Érdekelt valami. Megkérdeztem. Kaptam x mennyiségű választ. Az x mennyiségű válasz alapján az derült ki,hogy az x mennyiségű válaszadók döntő többségének szülési hajlandósága fordítottan arányos az iskolai végzettségével. <- PONT

Nem azt írtam, hogy ez az országos átlag, nem írtam azt, hogy Én ezzel bármit is beakarok bizonyítani, ez mind a te csökött agyad szüleménye. Az pedig a Te egyéni szociális problémád, nem az enyém. Ne fárassz itt ilyen IQ harcos technológiával kérlek.

2014. máj. 20. 19:04
 44/52 anonim ***** válasza:
Jééé aki 30 alatt szült az mind le van pontozva....Fáj valakinek?????
2014. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

Én a gyöngy szórón kívül mást nem pontoztam. Ő nem a kérdésre válaszolt, hanem osztott a a nemlétező eszét.


Én is 30 alatt szeretnék szülni,de nincs mire :D Úgyhogy...

2014. máj. 21. 15:04
 46/52 anonim ***** válasza:
Én 30 felett szültem, mégis le lettem pontozva. Nem mindegy egyébként?
2014. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
15%
Akinek gyöngye van és nem kavicsa, az tud 30 alatt szülni, mert megfizetik az eszét:) És olyan férfit választ, akinek szintén van agya, és az övét is megfizetik. Kemény a világ, kérdező. De te legalább tudsz kacsázni!:D
2014. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

# 47/47 Időpont tegnap 15:33


Jó,jó,de te ne feledd el,hogy honnan jöttél...a seggünkből.

http://www.youtube.com/watch?v=1TwIUgd7eb0


A párom meg éhbérért menti meg a rühes életedet, Te gyökér. Ezen is gondolkodjál el. Ha állítólag van mivel.

2014. máj. 22. 17:12
 49/52 anonim ***** válasza:
49%
na, a színvonala csodás a kommentelőnek...
2014. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

# 49/49 Időpont tegnap 20:23


Örülök,ha tetszik. Olvasd el az elejétől és talán felfogod,hogy mi az a pont,amikor egy normális embernek is elgurul a gyógyszerre egy zabszemszorongató sznob p.i.cs.á.t.ó.l.

2014. máj. 23. 14:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!