Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, ma reggeli 25-ös teszt negatív, így már biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Semmi különös tünetem nincs. Holnap két hete, hogy utoljára együtt voltunk párommal, azóta nem sajna... Szóval későbbi fogantatás kizárt...
2014. máj. 16. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az xepil ilyenkor mar mutatta,de sok olyat olvasok itt akiknek csak napok mulva lett pozi!amig nem jon meg van remény!
2014. máj. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Clear Blue digitálisat vegyél, akkor is ha drágább - megéri!
2014. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha később volt peteérésed normális hogy még nem pozi a teszt ( nem törvényszerű, hogy minden nőnek középidőben kell lennie és ez alapján nem egyszerre lesznek a tesztek pozitívak). Nem érdemes több ezres tesztekre szórni a pénzt 2 nap múlva tesztelj újra x-epillel.
2014. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is tegnapra nem vártam, ma reggel teszteltem nekem is negatív.

Vezetek hőgörbét, még mindig fent van a hőm, érzékeny a cicim....tegnap este már görcsölve aludtam el, biztos voltam benne, hogy reggelre megjön, de semmi.

Ami más mint eddig, hogy folyásom van a szokásoshoz szárazsághoz képest.

Szóval a remény a miénk, amíg vérzés nincs bármi lehet!

Drukkolok Neked, hogy baba legyen!

2014. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt után 3 nappal lett csak pozitív.
2014. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!