Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, fontos!?

Terhes lehetek, fontos!?

Figyelt kérdés
11nappal ezelőtt eseményutáni tablettát vettem be.A menzeszem épp következő nap lett volna aktuális,de végül is 6nap késéssel megjött.2Napig tartott,a rendes menzeszhez nem hasonlított sajnos.Sem görcsölés nem volt,csak minimális,mennyiségre sem volt mérhető a mensimhez képest.És igazából nyálkahártyát sem láttam leválni.Tegnap már vége is lett,de a mellem nagyon érzékeny,valamint lelkileg sem vagyok a csúcson,bármiért sírni tudnék.Na meg ami zavaró,hogy nagyon puffadok.Segitsetek,ugye nem maradhattam terhes?

2014. máj. 24. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet!
2014. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már kimutatná?
2014. máj. 24. 08:25
 3/13 anonim ***** válasza:

Cccc...dehogy maradtál terhes. Szerinted egy hormonkapszulától, ami MEGÖLI a benned levő dolgokat, szerinted ugyanúgy meghozza a menzeszed, mintha csak úgy megjönne?


Megjött, ez volt a cél, ne csinálj tesztet, tuti, hogy nem maradtál terhes. És mért válna le nyálkahártya? Te jó isten, nekem rendesen jött meg a menzeszem most és sima vér, nem kell mindig barna daraboknak lenniük, vagy pedig pl. pisiléskor nem vetted észre, és kész.

2014. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te hogy vagy vele,mondjuk nekem a rendes menzeszem 4-5napig tart,a nyálka darabok meg olykor pisiléskor is lógnak ki belőlem.Ha amúgy is meg kellett volna jönnie,és késett,nem gondolod hogy rendesen meg kellett volna jönnie?Az az erős gyógyszer mellesleg 84%-ban védi ki a terhességet.Ennél fogva érezzem magam rosszul mert aggódom? -.-
2014. máj. 24. 09:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj tesztet!
2014. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ezek a százalékok nem jelentenek semmit, mindig vannak rémsztorik, hogy emberek így meg úgy estek teherbe. Ha nem 72 órára rá vetted be a gyógyszert, hanem mondjuk 24 órán belül, megnyugodhatsz. :)


Ezek nem tünetek, amiket érzel, hogy nem vagy lelkileg a csúcson (agyilag sem, de azt most hagyjuk), és a melled érzékeny. Ha belegondolsz, a terhességi tünetek a hormonok miatt vannak, és te éppen azt kaptál ebben a gyógyszerben, no para.

2014. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem maradtál terhes. Az esemény utáni tabletta rendesen megzavarja a hormonműködést, azért érzel ilyen tüneteket és a vérzésed is emiatt tartott csak 2 napig.
2014. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ami egyébként benne van a betegtájékoztatóban. Ha nem tudsz olvasni, akkor ne haragudj. Valaki csak van, aki tud, legközelebb olvastasd fel a tájit.:)
2014. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D úgy látom itt napja van,mikor érdemes egy kérdést kiírni.
2014. máj. 24. 18:22
 10/13 anonim válasza:
csináltattál tesztet? mi lett?
2014. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!