Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, fontos!?

Terhes lehetek, fontos!?

Figyelt kérdés
11nappal ezelőtt eseményutáni tablettát vettem be.A menzeszem épp következő nap lett volna aktuális,de végül is 6nap késéssel megjött.2Napig tartott,a rendes menzeszhez nem hasonlított sajnos.Sem görcsölés nem volt,csak minimális,mennyiségre sem volt mérhető a mensimhez képest.És igazából nyálkahártyát sem láttam leválni.Tegnap már vége is lett,de a mellem nagyon érzékeny,valamint lelkileg sem vagyok a csúcson,bármiért sírni tudnék.Na meg ami zavaró,hogy nagyon puffadok.Segitsetek,ugye nem maradhattam terhes?

2014. máj. 24. 08:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem,mert internetről rendeltem tesztet,és az eladónak ma érkezik meg állítólag,mivel 10db-ot rendeltem,annyi meg nem volt neki.Lehet holnap feladja és 2nap múlva már írom is az eredményt! :)
2014. jún. 3. 10:10
 12/13 anonim válasza:
velem is hasonló történt, majd írj, kíváncsi vagyok :(:)
2014. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Negativ lett a tesztem :)
2014. jún. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!