Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, akinek a terhesség első...

Volt, akinek a terhesség első jele a gyomrofájás volt?

Figyelt kérdés
De nem alul, hanem rendes hascsikarás...
2014. máj. 19. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem. Az első babámnál semmi egyéb jel nem volt. Mivel sok a gyomorsavam, és refluxos vagyok, gyakran fáj a gyomrom főleg reggel, mikor üres. Amikor terhes lettem ez a tünet erősödött, és sokszor társult teltségérzéssel, puffadással, azt hittem valami miatt erősödött a reflux Ekkor csináltam a jogsimat, vizsga előtt voltam, azt hittem az idegeskedéstől van. Mivel egyébként is késett a mensim, csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Bár először nem gondoltam terhességre, mivel éppen IR-es kezelés kellős közepén voltam, és még nem állt be a ciklusom. Egyébként az első trimeszterben a gyomorproblémát leszámítva semmiféle más tünetem nem volt, még hányinger sem :)
2014. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta késik a menzeszed? Ha már késik mondjuk 5 napja, minden lehet tünet.:)
2014. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a második terhességem első heteiben pedig hasmenésem volt, pedig magnéziumot nem is szedtem, hogy az lett volna az oka. Hát igen, akinek gyenge a gyomra, emésztése...:)
2014. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne ezeket a tüneteket figyeld, hanem tesztelj.

Mióta késik? Ha késik már akkor ki mutatja a teszt. Ha még bővel van hátra akkor ez a gyomorfájás lehet attól. hogy annyria stresszelsz a babán, hogy már pszichésen fáj mindened.

Felejtsd el ezeket a tüneteket, pláne egy gyomorfájást, annyi minden lehet, mit ettél????? lehet attól, idegeskedsz mostanában? attól is lehet, sőt valószínű.

Lehet hogy valakinek volt ilyenje, de minden terhesség más. Ráadásul ez nem egy tipikus terhes tünet.

Ne figyeld magad ennyire, mert így ha ferdét fingassz akkor is azt hiszed terhes vagy.

Élvezzétek hogy együtt vagytok, tegyetek meg mindent az ügy érdekében.

Ha meg régóta próbálkoztok akkor orvost keress fel, hátha valami oka van hogy nem leszel terhes.

2014. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnálom, ha valakinek nem tetszett a válaszom, de akkor is ez volt. Nem azt mondom, hogy ez tipikus terhességi tünet, de nekem csak ez volt, amiben másmilyen voltam, mint előtte. Egyébként végig az átlagosnál sokkal jobban égett a gyomrom, mint most is, a második babámnál, Ha meggebedek, akkor sem volt hasgörcsöm, szurkálásom, mellfeszülésem, igazi hányingerem. Sajnálom, hogy nem produkáltam tipikus terhességi tüneteket, szégyellem is magam e miatt. :)
2014. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!