Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hasonlo helyzetben voltal...

Hasonlo helyzetben voltal peteeres elosegito gyogyszertol? Fontos!

Figyelt kérdés

Inofolicot szedem.vagyis ittam kethonapig.

Megis jott szepen idoben helyre kakta a ciklusaim.de a majusi honap kimaradt a mai napig....kesik.nogyogyasz csinalt ultrahangot azt mondta hogy rendbe minden belul.nemadott magyarazatott !

Terhesegi tesztem negativ sajnos.lehet nem volt ovulaciom? Vagy enyire felboritotta a hormonjaimat? Halvany gozom nincs :-(

Kremes folyasom van es szokott feszulni idonket a melleim.es szuk vagyok lent is.legyszives segitsetek valami tanacs vagy tipp? Mar azt sem tudom mitevo legyek?

Nagyon koszonom hogy ha valaszol valaki!


2014. jún. 16. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Pco-s vagy inzulinrezusztens vagy?
2014. jún. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhesen iszom az inofolicot, mert pco-s vagyok.

Egy ciklus kimarad az nem baj, nekem is volt ilyen. Az inofolic növeli a sejtek inzulinérzékenységét.

2014. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?
2014. jún. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem.legalabis nemtudok rola.nogyogyasz ajanlotta az inofolicot mondvan h majd segit teherbe esni.

Olyan szomu vagyok hogy enyit kell varni es kiserleteznek rajtam mar volt tavaj is egy endo mutetem is.lehet mar soha nem lehet gyerekem ? 35 eves vagyok lehet mar nemjol mukodom?!

2014. jún. 16. 09:21
 5/9 A kérdező kommentje:

Nemtudom mit jelen az hogy " inzulinerzekenyseget"???

Megvalaszolnad? Kedves valaszolo?

Orulok enek a valaszodnak legalabb mar vmibol kitudok indulni :-(

2014. jún. 16. 09:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem szabad elkeseredni! Lesz babád.

Inzulinrezisztencia vizsgálatot terheléses cukor vizsgálattal végzik. Meg kell inni szőlőcukrot, előtte utána nézik a véredben a cukrot és az inzulint. X idő múlva az inzulinnak is vissza kell menni normál értékre, na nekem nem ment vissza, ez volt a baj. Olvasgass róla itt a neten. Ezzel sokszor összefügg a Pco, amivel viszont nagyon nehéz teherbe esni. Engem végül megműtöttek.

2014. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, és ezen segít az inofolic.

Hogy a sejtjeid felvegyék a cukrot, így az inzulin nem lesz olyan magas a vérben.

2014. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyílván ha ez javul, javul sok minden más is.
2014. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igy ertem mar.koszonom.a felvilagositas.akor lehet ezert hiztam az inofolictol?! Mert az inofolic elott nem hiztam es nem is viszkedtem .lehet nalam forditva mukodtem tole.mert a nogyogyaszom eloszor kellet volna hogy nezesen egy hormon vervetelt szerintem jol gondolom?

Akor nincs is peteeresem ezekszeront hogy kesik vagyis nemjott meg aprilis 27 ota!?

2014. jún. 16. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!