Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 3. hetében megtudja...

A ciklusom 3. hetében megtudja már állapítani az orvos a terhességet, ha 2 hete volt az aktus?

Figyelt kérdés
Ha nem valószínű, akkor egy héttel később már lehet?
2010. jan. 4. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor 11-e előtt felesleges tesztelned (28-hoz adtam 2 hetet), az orvos meg főleg hogy nem látja még ilyenkor.
2010. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És ezek szerint mekkora esélyem lehet rá?
2010. jan. 4. 22:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha peteérés előtt 2-3 nappal voltatok együtt, akkor van rá esély, mert 3 napig élnek a spermiumok, de azért sok mindennek klappolnia kell ahhoz, hogy összejöjjön a baba.
2010. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudtam eddig is, de most valahol azt olvastam, hogy az élettartamukat pl a hőmérséklet is befolyásolja (gonolom a belső hő)meg, hogy épp merrefelé haladnak. Viszont nekem gyomorfekélyem van és pont másnap reggel ki is jöttek rajtam a tünetei, amiket csak úgy tudtam enyhíteni, hogy egész nap forró fürdőt vettem, hasmelegítő volt rajtam egész nap meg iylenek. Ez esetleg tényleg befolyásolhatta? (Ezt most hallottam előszőr és azért érdekelne, hogy mennyi a valóság alapja.)
2010. jan. 4. 22:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Annyi minden befolyásolhatja, hogy felsorolni se lehetne.
2010. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!