Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen gyorsan jött...

Kinek milyen gyorsan jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éven belül szeretnénk, de már 3 éve megszakítással védekezünk. Eddig semmi. Lehetséges, hogy nehezebben esek teherbe? Az előző pasimnál 3 évig szedtem fogamzásgátlót.

2014. jún. 25. 00:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6 év. Előtte szintén megszakításos módszer,azt hittük ilyen ügyesen alkalmazzuk,pedig nem,hanem gond volt mindkettőnknél.
2014. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Első baba 20 hónap után fogant.A másodikra 18 hónapja várunk :(
2014. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Mi is megszakitassal vedekeztunk 2 evig, aztan amikor akartunk babat, akkor azonnal osszejott :) 25 hkm
2014. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Remélem amikorra már tervezzük, gyorsan összejön :) Bár kár,hogy kevés ideig fogom élvezni a beleélvezős szexet :) De várom már :)
2014. jún. 25. 13:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapja próbálkoztunk, teljesen elkeseredtem, azthittem meddő vagyok, aztán valami csoda folytán múlthéten egy megérzésre d.u mikor a párom dolgozott Csináltam egy tesztet, alig hittem a szememnek, 2 csíkos lett :-)
2014. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja előző vok, az lemaradt hogyfogi gátlót szedtem előtte aug.ig.
2014. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
De tuti! Gratulálok! Akkor lehet hogy nálam is a fog.gátló kavart be, bár azt már régóta nem szedem, 4 éve lassan...
2014. jún. 25. 19:16
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg ne stresszeld túl, most ez volt az első ciklusom ami alatt nem mértem már hőt meg nem agyaltam annyit és összejött, hálisten :-)
2014. jún. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Niki01 válasza:

Szia! Azota nem tudod lett e gyermeketek?!

Kérdésedre válaszolva mi a párommal majd 8 3vig megszakitással "védekeztünk" és nem lett baba. Amikor szerettük volna akkor a 9. próbálkozós hónapban sikerult de nem erőltettük! Amikor jól esett..! A sikeres hónapban 3x voltunk együtt, igy 3n tudom is pontos fogantatást 😆 eredményképpen most 16 hetes kismama vagyok 😊


Mindenkinek boldog babaváràst!

2017. febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Ginger Mama ***** válasza:
8 hònapig megszakítàssal vèdekeztünk, becsùszott a baba de el is halt a 11. hèten. Most èlesben toljuk, az elsö hònap sikertelen. Nem tudom hogy van ez. :(
2018. okt. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!