Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegyt tablettát szedek....

Clostylbegyt tablettát szedek.3-ik hónapnál járok és már 10 napja nem jött meg. Voltam dokinál 5napja. Ezt látta ultrahangon. Szerintetek?

Figyelt kérdés

9mmes méhnyálkahártyát találtak.Jobb petefészekben (ahol volt a peteérésem)15mm-es folyadék található.

Terhességi tesztem negatív...Első két clostys hónapomban napra pontosan megjött...Valakivel történt már ilyen?


2014. jún. 30. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 10 napja késik, tesztelhetnél is, és akkor nem találgatnánk. Már biztosat mutat.
2014. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem találgatást kértem tőletek!Hanem valakivel történt e már ilyen.Egyébként oda van írva hogy negatív a tesztem
2014. jún. 30. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem soha,pedig 6cikluson at szedtem.

Mit mondott az orvos,màrmint h szerinte mi lehet?

A 9mm nem tudom eleg vastag e teherbeesésnèl,nekem ha jol emlekszem 11mm volt.

2014. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A doki azt mondta hogy lehet hogy terhes vagyok csak még nem látszik....Tavaly második hónapban babás lettem a clostytól..viszont akkor a melleim majd leszakadtak..most semmi nincs....
2014. jún. 30. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 3 gyerekemmel nem ugyanazok a tünetek voltak,az nem jelent semmit ha most nem faj!

Teszteljel ujra,lehet mar mast mutat a teszt:-)

Mikor kell visszamenned a dokihoz?

Előző voltam

2014. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pénteken.Megpróbálok egyet tesztelni holnap...de szerintem megint negatív....csak nem tudom mi lehet az a 15mm-es folyadék...és miért nem jöhet meg
2014. jún. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!