Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Ha mesélné valaki, nem hinném el.

Az első gyermekemmel fél év fogamzásgátlló tabletta szedés után estem teherbe. Nem hagytam ki szemet, nem volt abban az időszakban se hányás, hasmenés, nem szedtem antibiotikumot. Mindig ugyanakkor vettem be a bogyót (este 9).

A második babánál kondommal védekeztünk, ami kiszakadt. Másnap reggel hétkor vettem be az escapelle tabletta első adagját. Vereztem is miatta.

A következő menstruacióm már nem jött meg, de volt is amolyan "terhes vagyok" érzésem.


2014. jún. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Van, aki inkább szerencsésnek tart. :)
2014. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lemaradt az idézőjel. :)
2014. jún. 30. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, nem gyakori, az biztos :D

Mindenesetre gratulálok, de ha nem szeretnétek több babát, inkább védekezz duplán a jövőben :)

2014. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
barátnőm egyik ismerőse először tabletta, aztán spirál mellett esett teherbe, úgy, hogy egyáltalán nem akart gyereket. érdekes helyzet :D gratulálok a picikhez!
2014. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!