Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor esélyes, hogy...

Most akkor esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal az elmúlt héten többször is védekezés nélkül együtt voltunk. Nem húzta ki, volt hogy két "patront" is beeresztett pár órán belül.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

21L 24F



2014. júl. 2. 18:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy rosszindulatúak, de az is tény, hogy nem írtad, hogy szeretnél-e gyereket vagy vajon csak hülye vagy, hogy védekezés nélkül szexelgetsz, aztán meg kérdezgeted, hogy "most terhes vagyok-e"..Mert sajnos itt a második szokott előfordulni.


De ha akarsz gyereket, akkor is buta vagy. Nem védekeztetek, belédment....Akkor hogy a francba ne lenne esélyes...Diplomás vagy...Bocs, de ez eléggé alapműveltség....

2014. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Jó, én nem töltök sok időt az oldalon, nem ismerem mi a módi itt, nem tudtam, hogy ez sűrű kérdés, bocsánat:(


És igen, sajnálom, a lombikosat nem írtam oda, de most már ott van, tudjátok, így mi lenne a válasz a kérdésre? öröklődik az ilyen?

2014. júl. 2. 18:52
 13/32 anonim ***** válasza:
Ez meg egy olyan dolog, amiről nem egy ilyen oldalon kellene érdeklődni. (orvosnál mondjuk...)
2014. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

úristen be ne vegyétek már... :D nem is így tette volna fel a kérdést, vagy trollkodik, vagy elszégyellte magát, hogy így beoltották

én a MIT computer sience szakára járok a barátnőm meg a harvard jogi karára higgyetek nekem

2014. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Hát rátok is lehet számítani! Idejövök, felteszek egy kérdést, erre lecsesztek aztán azt mondjátok hazudok..!


14es, több ezer diák jár a fent említett egyetemekre és ők is egyszerű emberek, gyakorlatilag bárki bekerülhet oda aki szorgalmas. Ha nem hiszed, hát ne hidd, de ha belegondolsz semmi értelme akkor erre az oldalra járnod, ha belekötsz a kérdésbe is, hogy "az nem úgy volt"..-.-

2014. júl. 2. 19:05
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
erre a 2 büfészakra mondjuk én nem verném magam annyira
2014. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
A büfébe nem 470/500 pont a felvételi ponthatár..
2014. júl. 2. 19:09
 18/32 anonim ***** válasza:
nyilván nem jársz oda, csak gyorsan kinézted hova a legnehezebb bekerülni, elárulom, hogy a ponthatár nem egyenesen arányos a diploma értékével... nézd meg mennyi a ponthatár egy bölcsész és egy mérnök szakra, mellesleg teljesen más érettségiket vesznek számításba, pl fizikát nem pedig angolt, vagy gazdasági ismereteket....
2014. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nyilván a ponthatárok a jelentkezők számától és a szakemberek szükségességétől függ. Miután kevés az országban a műszaki szakember és pl a fizika-kémia tanár, jóval alacsonyabb a ponthatár, hogy több szakembert képezhessenek. Ezzel én is tisztában vagyok.

De tudod mit? Higgy amit akarsz! Nem tartozom neked magyarázattal, vagy elszámolással, a kép tiszta: kérdeztem valamit és Te tojtál rendesen válaszolni. Köszönöm szépen!

2014. júl. 2. 19:16
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Általában a büfészakokra a legmagasabb a ponthatár :) csak szólok.
2014. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!