Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor esélyes, hogy...

Most akkor esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal az elmúlt héten többször is védekezés nélkül együtt voltunk. Nem húzta ki, volt hogy két "patront" is beeresztett pár órán belül.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

21L 24F



2014. júl. 2. 18:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha patron eresztett, akkor jó lenne tudni, hogy szódás volt-e vagy habtejszín patron??
2014. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Na jólvan gyerekek, a ti válaszaitokkal is sokra megy az ember.


Egyébként mit ugrálsz a nyelvvizsgán? Nem kell hozzá egyetem, gimnázium 11. osztályában az érettségivel együtt az egész osztály megcsinálta... angol szintúgy.


De most már elég belőletek, csak ideges leszek ettől!:(


Megköszönném az értelmes válaszokat, de az ne volt sajnos.. örülök, hogy nem húztatok karóba.. minek vagytok itt az oldalon, ha nem vagytok hajlandóak segíteni?

2014. júl. 3. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!