Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor esélyes, hogy...

Most akkor esélyes, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal az elmúlt héten többször is védekezés nélkül együtt voltunk. Nem húzta ki, volt hogy két "patront" is beeresztett pár órán belül.

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

21L 24F



2014. júl. 2. 18:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod. Én örülök, hogy a büfé szakommal havi 260ezret keresek nettóban teljesen pályakezdőként. Innentől kezdve nézd aminek akarod, én büszke vagyok a büfémre!
2014. júl. 2. 19:19
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
dehogy keresel te annyit, ismerősöm végzett pénzügy-számvitelen, ugyanott ahol te és ő keres nettó 170-et egy BIG4-nél, nemzetközi gazdálkodásos meg már nem kell sehova se max pénzügyes, vagy számviteles
2014. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ha jobban ismered az életemet nálam, miért én élem?
2014. júl. 2. 19:26
 24/32 anonim ***** válasza:
és miből van nyelvvizsgád? angol?
2014. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem. Azt kérdezed, lehetsz-e terhes, ha védekezés nélkül szexelsz?

Lombik? Mi öröklődne? A lombik? A probléma, ami miatt lombikra volt szükség nyilván öröklődhet, de arról azt hiszem, nem írtál.

2014. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
24%
valahogy éreztem, hogy itt meg fog akadni a bizonygatás
2014. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Most ez milyen kérdés??aki védekezés nélkül szexel igen terhes lehet!!miert mit hittél,h a gólya hozza?nem is ertem minek kérdezel ilyeneket..
2014. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
HA ennyire értelmesnek mondod magad és a párodat, akkor nem valószínű, hogy az egyetemi évek alatt "szándékosan" szeretnél gyereket. Arra azért kíváncsi lennék, hol keresel egyetem mellett ilyen jól, mert a húgomnak is jó lenne egy állás.
2014. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
A másik meg az, hogy ilyen egyetemek mellett azért illene tudni, hogy pl. ciklus melyik napjain esel nagy valószínűséggel teherbe, mikor lehet tesztelni, semmi információ nélkül még az orvos sem tudna neked semmit mondani, tudni kellene pl, hogy miért volt lombik anyukádnál, pl. anyukádnál volt, gond vagy apukádnál?
2014. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Persze, hogy van angol nyelvvizsgám! De az nem érdekel annyira, a francia hasznosabb már, hisz azt még nem beszéli mindenki.


Nekem fontosabb a család mint a karrier. Attól még, hogy mások 30 fölött sem szültek még, én még gondolkodhatok máshogy, nem? 35 fölött már nagyobb az esélye, hogy a gyerek nem lesz egészséges, és ha egyesével szülöm őket, akkor 5 gyereknek kell 9-10 év, ha minden jól alakul...


Akkor fölteszem újra a kérdést, és most már csak az válaszoljon aki ténylegesen képes a kérdésre válaszolni!


Az én fogantatásom nem volt könnyű, vizsgálatok alapján apámmal nem volt gond, csak anyámmal, de nem tudni a pontos okát, hogy miért nem ment. Ha minden körülmény adott, mennyi az esélye, hogy teherbe tudok esni? Vagy fordítva: mennyi az esélye, hogy nem tudok teherbe esni?

2014. júl. 3. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!